Mago automobilį taranavęs vyras užsidirbo teistumą ir baudą

avarija mago masinaPraėjusių metų gruodį spaudos puslapiuose mirgėjo žinia, kad prie Šilutės į avariją pateko mikroautobusu važiavęs iliuzionistas Arvydas Gaičiūnas su tėvais.

Šių metų vasario pradžioje iškėlus baudžiamąją bylą į teisiamųjų suolą sėdo į mago mikroautobusą atsitrenkęs vilkiko vairuotojas D.P. Šilutės rajono apylinkės teismas neseniai jam skyrė piniginę baudą.

Avarija įvyko gruodžio 9-ąją apie 14 val. mago šeimai važiuojant Šilutės aplinkkeliu Klaipėdos link. Netikėtai iš šalutinio kelio išvažiavo 36 metų vyriškio vairuojamas „MAN“ sunkvežimis ir rėžėsi į pagrindiniu keliu važiuojančio mikroautobuso „Ford Transit“ šoną. Mikroautobusą vairavo A.Gaičiūno 72-ejų metų tėvas.

Susidūrimo metu nukentėjo automobilyje važiavęs magas ir jo tėvas. Iliuzionistui, dueto „DiArchy“ nariui A.Gaičiūnui lūžo šonkaulis, buvo patempti kaklo raumenys, šonkaulis lūžo ir jo tėvui Arvydui. Kartu važiavusi mama Lidija Gaičiūnienė patyrė išgąstį ir šoką.

Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai.

Mikroautobusą kliudęs sunkvežimio vairuotojas D.P. buvo blaivus, jis sunkių sužalojimų išvengė. Vyras teisinosi nepastebėjęs balto mikroautobuso.

Avariją sukėlęs vyras teigė, kad UAB „Ecoservice“ sunkvežimiu važiavo iš Šilutės į Grabupių kaimą. Išvažiuodamas iš šalutinio kelio jis sustojo prieš STOP ženklą, paskui pradėjo važiuoti norėdamas kirsti pagrindinį kelią. Vos įvažiavęs į pagrindinį kelią, pajuto smūgį į dešinę automobilio pusę.

Atsitokėjęs pamatė, kad į jo automobilį atsitrenkė pagrindiniu keliu važiavusi transporto priemonė.

Vairuotojas savo kaltę pripažino, gailėjosi, atlygino padarytą žalą ir susitaikė su nukentėjusiaisiais.

Portalui Žmonės.lt iliuzionistas A.Gaičiūnas pasakojo, kad prisisegęs diržu sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės. Prieš pat įvykstant avarijai magas bandė atlikti triuką – mintimis bandė įjungti ir išjungti planšetę, taip norėdamas įrodyti, kad gali įvairius daiktus priversi judėti ir veikti vien mintimis. „Kaip tik tuo metu prieš akis pamačiau automobilį. Gal sutapimas, bet pagalvojau, kad minčių galia labai didelė. Tuomet susimąsčiau, kas būtų, jei pagalvočiau, kad gali atriedėti automobilis. Taip ir atsitiko: šalutinėje Ramučių gatvėje stovėjęs sunkvežimis pajudėjo ir atsitrenkė į mūsų automobilį.“, – atviravo A.Gaičiūnas. O savo „Facebook“ paskyroje avariją prie Šilutės pakomentavo taip: „Triukas pavyko! Mes gyvi“.

Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja Nijolė Šimkienė avariją sukėlusiam D.P. skyrė 14 MGL (527 Eur) baudą. Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.