Mamą grasino užmušti, o nuo policijos slėpėsi daržinėje

slepiasiSūnų auginę tėvai turbūt nesitikėjo, kad šis, jau suaugęs, girtuokliaus ir terorizuos artimuosius.

Prieš 3 metus savo gimdytojai jis buvo sulaužęs šonkaulį. Tačiau į policiją tuomet ji nesikreipė – motinos širdis viską atleido.
Balandžio pabaigoje G.J. pagrasino mamą nužudyti. Išgąsdinta moteris iškvietė policijos pareigūnus. Tuoj sūnaus drąsa dingo – nuo policijos jis nuskuodė slėptis daržinėje…

Guminiu batu – į obuolius

Bedarbis, 9 klasių išsilavinimo ir nevengiantis girtuokliauti G.J. balandžio 23-ąją grįžęs namo įsiuto dėl to, kad mama jam nedavė valgyti. Ši virtuvėje triūsė ruošdamasi kepti obuolius. Įsiūčio apimtas girtas sūnus sviedė guminį batą į indą su obuoliais – suprask, jų nevalgys.

Mama, nebeapsikentusi girtuoklysčių ir agresyvaus elgesio, pagrasino, kad iškvies policiją. Žodis „policija“ sūnui buvo it kryžius velniui: jis čiupo metalinį kastuvėlį pelenams semti ir pakišo jį mamai po kaklu švokšdamas „užmušiu“…

Moteris grasinimo išsigando. Teisme ji pasakojo, kad galvojo, jog sūnus tikrai ketina ją užmušti ar stipriai sužaloti. Todėl, tik paskambinusi policijai, ji išbėgo į kitą, netoliese esantį butą, ten užsirakino ir prabuvo, kol atėjęs vyras nuramino, kad namuose jau saugu.

Apie sūnaus agresyvų elgesį motina jau yra pasakojusi socialinei darbuotojai ir policijos inspektorei, nes G.J. prieš 3 metus buvo sulaužęs jai šonkaulį dėl perskaityto laiško. Tik tą kartą mama policijai pareiškimo neparašė.

Plušės visuomenės labui

Teisme G.J. prisipažino kaltu ir gailėjosi. Jis sakė, kad užmušti mamos tikrai neketino, tik pagąsdinti norėjo. Dabar su mama jau yra susitaikęs.

Teismas G.J. pripažino kaltu ir paskyrė 8 mėnesius dirbti viešuosius darbus. Jis visuomenės labui turės kas mėnesį neatlygintinai dirbti po 30 valandų.