„Mandri“ vyrai, o sustoti nemoka…

masinas stato 1Šilutiškis į „Šilutės naujienų“ redakciją užsuko pakomentuoti automobilių statymą aikštelėse, kiemuose ar kitose vietose. Jo nuomone, yra nemažai vairuotojų, kurie nenori ar nesugeba tvarkingai parkuoti savo automobilių ir trukdo automobilius pastatyti kitiems vairuotojams.

Dažnai vaizdus, kai automobiliai paliekami ant dviejų parkavimo vietų, redakcijos svečias mato prie masinas statohalės, prie „Maximos“, H.Šojaus gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje – prie Šeimos gydytojų centro. Atvažiavęs pas gydytojus, jis ne kartą prašė vairuotojų neužimti dviejų vietų, bet jie, geriausiu atveju, numoja ranka, arba net iškoneveikia.

„Žmonės kuria anekdotus apie blondines, nemokančias pastatyti automobilių, bet Šilutėje moterys kaip tik stengiasi kuo tiksliau į pažymėtas vietas pastatyti savo mašinas. Bet vyrams – ereliams į tvarką – nusipjaut! Net perspėti jie nepajudina piršto, kad tvarkingiau automobilį pastatytų, atgal burba nepatenkinti“, – sakė vyriškis.

Jis atnešė keletą nuotraukų – gal tų automobilių vairuotojai susigės ir supras, kad mieste ne vieni jie gyvena, kad visi nori rasti vietą pastatyti savo automobilį.