Manevras, kurio ir blaivus neatliktum: girtas vairuotojas Šilutėje ieškodamas žmonos automobiliu įskriejo pro mokyklos duris

Šilutėje girtas vairuotojas sukėlė avariją, į kurią žiūrėdami vietos gyventojai tik kraipė galvas: „Manevras, kurio ir blaivus neatliktum“. Po incidento vyras pasiteisino važiavęs ieškoti žmonos. Ši jį vėliau ir pasiėmė iš policijos.

Kaip pranešė Tauragės apskrities VPK, avarija Šilutėje, K. Kalinausko g., įvyko liepos 2 d. apie 23 val. 49 min. Girtas Šilutės rajono gyventojas (gim. 1965 m.), vairuodamas automobilį „Renault Espace“ įskriejo į mokyklą pro jos duris ir sustojo. Atvykus policijai, vairuotojas į alkotesterį pripūtė 2,55 prom.

Vietos gyventojai žiūrėdami, ką pridarė girtas vairuotojas, tik kraipė galvas. „Tai manevras, kurio ir blaivus neatliktum“, – sakė žmonės. Vyras automobiliu užšoko ant šaligatvio, prakirto karterį, važiuodamas toliau išlaužė mokyklos tvorą ir ant žolės pasisukęs, įskriejo tiksliai pro mokyklos duris nekliudydamas sienų.

Vyras teisinosi ieškojęs savo žmonos. Ši, beje, jį vėliau pasiėmė iš policijos ir parsivežė namo, kai tik pareigūnai supildė reikiamus dokumentus.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojui be kita ko gali grėsti iki metų nelaisvės.