„Mano BŪSTAS“ dovanojo džiaugsmą „Vaiko gerovės ir globos centro“ vaikams

Gražiausių metų švenčių apsuptyje daugiabučių namų priežiūros įmonė „Mano BŪSTAS“ pradžiugino Šilutės „Vaiko gerovės ir globos centro“ vaikus ir padovanojo jiems šilumą, dėmesį bei kalėdines dovanėles.

Prie vaikų papuoštos eglutės nusifotografavo MB Vakarai direktorius Marius Šiaulys ir Klientų atstovas Simonas Krūminis, bei Šilutės Vaiko gerovės ir globos centro direktorė Audronė Čekanskienė.

Neretai įsisukę į kasdienybės virtinę pamirštame ne tik savo artimuosius, bet ir tuos, kuriems mūsų parama, palaikymas ir dėmesys itin svarbūs. Todėl, kaip ir kiekvienais metais, bendrovės „Mano BŪSTAS“ atstovai prieš pat Kalėdas nusprendė pradžiuginti vaikus, įteikdami jiems dovanėles, kurios sušildė mažųjų širdeles.

Daugiau nei 20 „Vaiko gerovės ir globos centro“ vaikų buvo padovanotos asmeninės dovanėlės ir didelis maišas saldainių. Mažiausieji gavo išvajotuosius žaislus, o vieną šeimą pavyko aplankyti ir gyvai.

Pasak „Mano BŪSTO“ regiono vadovo Mariaus Šiaulio, svarbiausia buvo ne dovanėlės, o žmogiškas dėmesys ir nuoširdus bendravimas. Anot jo, neretai tai yra ženkliai svarbiau už materialius dalykus.
„Labai džiaugiuosi, kad Kalėdų proga pasveikinome ne tik savo klientus, bet gerumu pasidalijome ir su mūsų mažaisiais šilutiškiais. Įteikę jiems dovanėles pradžiuginome vaikučius, o pabendravę gyvai dar kartą įsitikinome, kaip svarbu daryti gerus darbus. Kiekvienas iš mūsų tikrai galime parodyti, kad ir mažą dėmesį tiems, kuriems to tikrai reikia, o prisidėdami prie gražių iniciatyvų skleidžiame gėrį ir viltį, kad rytojus bus geresnis“, – sako „Mano BŪSTO“ regiono vadovas M. Šiaulys.

Prieš kiekvienas didžiąsias metų šventes „Mano BŪSTO“ darbuotojai noriai dalyvauja gerumo akcijose ir dalinasi šiluma bei dėmesiu su tais, kuriems to labiausiai reikia. Antai prieš pandemiją įmonės atstovai Šilutės socialinių paslaugų centrui bei Šilutės „Vaiko gerovės ir globos centrui“ dovanojo kompiuterius.

M. Šiaulio teigimu, įmonė ir toliau aktyviai prisidės prie socialiai jautrių grupių rėmimo ir tai darys ne tik prieš šventes.