„Mano sodyba 2012–2013“ konkurse įvertinta šilutiškių sodyba

Erika ir Rolandas R. ilutVilniaus universiteto Botanikos sode nominuoti ir apdovanoti fotokonkurso „Mano sodyba” dalyviai.

Tarp jų – ir šilutiškiai Erika ir Rolandas, kurių sodybos grožis įvertintas „Sodo spalvos” žurnalo kolektyvo.

Jau dvylika metų žurnalas „Sodo spalvos“ inicijuoja ir organizuoja fotokonkursą „Mano sodyba“.
Gegužės 18 d. (šeštadienį), 12 val., minint Tarptautinės biologinės įvairovės dieną, Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose buvo nominuoti ir apdovanoti 2012–2013 metų konkurso dalyviai.

Kasmet Lietuvos gražiausių sodybų fotokonkurse dalyvauja dešimtis sodybų. Šių metų apdovanojimų šventėje „Mano sodyba“ buvo laukiami Skuodo, Alytaus, Birštono, Šilutės miestų ir Vilniaus, Šilalės, Rokiškio, Širvintų, Biržų rajonų sodybų savininkai.

Visiems buvo įteikti padėkos raštai, nominacijos, konkurso rėmėjų dovanos ir kiti prizai.

„Konkursas „Mano sodyba“ – tai puiki galimybė žvilgtelėti per tvorą, užsukti į atokiausius Lietuvos kampelius, pajusti kuo kvėpuoja dzūkai, aukštaičiai, žemaičiai, pasigrožėti nuostabiais vaizdais, pasisemti idėjų ir nulenkti prieš sodybų šeimininkus galvą – kuriantys supranta, kiek čia darbelio įdėta“, – teigia žurnalo „Sodo spalvos“ vyriausioji redaktorė Danguolė Stundžaitė.  

Jau liepos mėnesio žurnale „Sodo spalvos“ skaitytojai bus supažindinti su pirmaisiais naujo fotokonkurso „Mano sodyba“ rato dalyviais.

Norintys dalyvauti reikiamos informacijos gali rasti žurnale „Sodo spalvos“ arba interneto svetainėje www.sodospalvos.lt.

Žurnalas „Sodo spalvos“ leidžiamas jau septyniolika metų, turi ketvirtinių priedų ir yra populiariausias iš sodininkystės, gėlininkystės srities leidinių.

2012 m. nacionalinių tyrimų duomenimis, jis užima aukštas pozicijas tarp skaitomiausių Lietuvos mėnesinių leidinių.