Maršrutinį autobusą bandė taranuoti BMW

BMW atsitrenkė į autobuso galą. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šiandien 13 valandą Traksėdžiuose Šilutės autobusų parko autobusą, važinėjantį antruoju maršrutu, taranavo BMW markės lengvasis automobilis.

Lengvojo automobilio vairuotojas galimai nesilaikė saugaus atstumo ir, autobusui sustojus išlaipinti keleivius, BMW trenkėsi į jo galą.

Iš pirmos žvilgsnio, autobusui padarytas nedidelis nuostolis: aplankstytas galinis buferis. Lengvojo automobilio savininkui kalėdinėms kelionėms tikrai teks pasirinkti kitą automobilį: BMW priekis bei variklio dangtis sugadinti nepataisomai.

Įvykio metu niekas nenukentėjo. Autobuso keleiviai ir vairuotojas Edvardas Juškevičius atsipirko tik lengvu išgąsčiu. Į avarijos vietą buvo iškviesti policijos inspektoriai.

Autobusų parko direktorius Artūras Stonkus „Šilutės naujienoms” sakė, kad miesto marštinis autobusas bus nedelsiant pakeistas. Jis atsiprašo keleivių, kurie nesulaukė numatytu laiku atvykstančio maršrutinio autobuso.

BMW atsitrenkė į autobuso galą. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.BMW atsitrenkė į autobuso galą. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.