„Maxima XX“ kelsis arčiau miesto pakraščio

maxima zibaiŠilutės rytinėje miesto pusėje, statybos įmonės UAB „Žibai“ kieme, vyksta didžiulis perversmas. Galinga technika griauna buvusius senus gamybinius pastatus, ir akivaizdžiai matosi, kad ši vieta taps kažko naujo pradžia.

„Šilutės naujienų“ skaitytojai redakciją apipylė klausimais – kas ten bus?

UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas „Šilutės naujienoms“ atvėrė dar viešai neskelbtą žinią. Bendrovė turi pasirašytą sutartį, kad iki 2018 metų sausio 30 d. čia bus pastatytas naujas prekybos centras „Maxima“ su visa aplinkos infrastruktūra.

 „Maxima XX“ bus patogesnėje vietoje
nauja maxima_xx_zibai_rolando
S.Kazlauskas pasakojo, kad jau prieš kelerius metus bendrovėje buvo svarstoma, kaip racionaliau panaudoti gamybai nebereikalingą  įmonės kiemą. Prieš porą metų apsispręsta savo jėgomis čia pastatyti prekybos centrą ir jį nuomoti.

Šie planai sutapo su „Maxima“ norais sumažinti prekybos apimtis Šilutės miesto centre – rekonstruoti ten esančią „Maxima XX“ į mažesnių apimčių prekybos centrą – „Maxima X“.

Pasak S.Kazlausko, naujojoje vietoje „Maxima XX“ bus patogesnė pirkėjams, kurie atvyksta automobiliais.

Planuojama, kad šalia Geležinkelio ir Cintjoniškių gatvių sankryžos įsikūrusio prekybos centro automobilių aikštelėje tilps apie 130 automobilių. Tai tris – keturis kartus daugiau nei miesto centre, Lietuvininkų gatvėje, telpa prie dabartinės „Maxima XX“. Bendrovė „Žibai“ ketina naujajam prekybos centrui perleisti naudotis 3200 kv. metrų kiemo, iš kurių 1700 kv. m užims pats prekybos centro pastatas.

Miestas bus tvarkingesnis ir gražesnis

MAXIMA ZIBAI_2S.Kazlauskas, kuris yra ir savivaldybės Tarybos narys, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas, džiaugėsi, kad pastarieji metai Šilutės miesto vaizdo pokyčiams yra išties sėkmingi: miestas tampa tvarkingesnis ir gražesnis.

„Žibų“ bendrovė surado pajėgų sutvarkyti savo kiemą taip, kad jis būtų patrauklesnis miestiečiams. Jau po Naujųjų metų Šilutės miesto rytinėje dalyje bus mažiau sovietmečio statybų palikimo – vietoj gamybinės teritorijos bus modernus prekybos centras.

O pietinėje Šilutės dalyje, Tilžės gatvėje, dabartinio autobusų parko teritorijoje, kitų metų pradžioje bus pastatyta moderni autobusų stotis ir „Lidl“ prekybos centras.