„Maximoje“ – pavasaris: šviežio derliaus lietuviški trumpavaisiai agurkai jau prekyboje

 

Trumpavaisiai agurkai_Kietaviskiu_gausa_MaximaPrieš Kalėdas didesniųjų lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių asortimentą papildė švieži ilgavaisiai lietuviški agurkai, o sausio viduryje pavasarį į Lietuvą šaukia šviežio derliaus, šiųmečiai trumpavaisiai agurkai. Didžiausio šiltnamių komplekso Baltijos šalyse, „Kietaviškių gausos“, atstovai sako, jog norint tokią produkciją užauginti, jiems prireikė ne tik šiuolaikinių technologijų, bet ir drąsos.

„Praėjusį pavasarį pirkėjams pažadėjome, jog jie šviežiomis lietuviškomis daržovėmis galės džiaugtis ištisus metus. Ir pažadą tesime. Pirmą kartą mūsų prekybos tinklo istorijoje šviežio derliaus lietuviškus agurkus siūlome naujus metus pasitikę kiek daugiau nei prieš porą savaičių. Tiesa, kol kas šviežius agurkus siūlome tik didžiosiose „Maximos XXX“ parduotuvėse. O jei produkcija sulauks didesnio pirkėjų susidomėjimo, šviežiais agurkais paskaninti šaltibarščius ar salotas kviesime ir kiek mažesnių – „Maximų XX“ ar net ir viso tinklo parduotuvių pirkėjus“, – sako Vilma Drulienė, „Maximos“ komercijos direktorė.

Šiuo metu be minėtų trumpavaisių ir ilgavaisių agurkų, pirkėjai „Maximos“ parduotuvėse taip pat gali rinktis iš 3 rūšių „Kietaviškių gausos“ salotų.

„Švieži trumpavaisiai lietuviški agurkai tai lyg tos žibutės viduryje žiemos iš gerai žinomos pasakos. Pernai metais įgyvendinome šiltnamių modernizacijos projektą, kurio metu dalį senųjų šiltnamių nugriovėme, o jų vietoje ir papildomame plote iškilo nauji ir modernūs šiltnamiai. Dalis jų – vadinamieji šviesos kultūros šiltnamiai, kurių dėka šviežias daržoves galime auginti ištisus metus. Ir nors trumpavaisius agurkus žiemą užauginti yra šiek tiek sudėtingiau, jų derlingumas mažesnis, visgi pasiryžome ir įrodėme, kad tai yra įmanoma“, – sako „Kietaviškių gausos“ verslo plėtros vadovas Karolis Montvila.

500 g šviežių lietuviškų agurkų indelis „Maximos“ parduotuvėse šiuo metu kainuoja 2,99 eurus.