Mažamečių skriaudikas nepasimokė: jo laukia 11-asis teismas

Ramunas Krivicius21-erių metų Ramūnas Krivičius, kilęs iš Šilutės rajono, savo gimtinės gerais darbais negarsina. Atvirkščiai, neseniai jis išklausė jau dešimtąjį teismo nuosprendį. Šį kartą jis teistas už mobiliojo telefono vagystę iš mažamečio.

Tačiau jo laukia dar didesnė bausmė. Jo teismo posėdžių eilėje stovi ir byla dėl praėjusių metų pabaigoje įvykdyto mergaitės apiplėšimo ir išžaginimo.

Nenusikaltęs iškentėjo savaitę

Klaipėdos miesto apylinkės teismas neseniai R.Krivičių už mažamečio apiplėšimą nuteisė pataisos namuose kalėti pusantrų metų ir sumokėti nukentėjusiajam 345 Lt turtinę bei 1 000 Lt neturtinę žalą.

Teisiamasis išgirdo šį, jau dešimtąjį teismo nuosprendį už tai, kad praėjusių metų gruodžio 3 d. jis Klaipėdoje užpuolė į muzikos mokyklą einantį mažametį ir grasindamas jį suspardyti atėmė mobiliojo ryšio telefoną.

Beje, nepadaręs nusikaltimo R.Krivičius iškentė tik savaitę – tik tiek laiko jis mėgavosi laisve išėjęs iš Pravieniškių pataisos namų.

Pavogęs telefoną, nusikaltėlis jį už 100 litų pardavė lombardui ir už gautus pinigus nusipirko alkoholinių gėrimų.
Įtariama, kad praėjus kelioms dienoms po šio apiplėšimo, R.Krivičius uostamiestyje nuskriaudė dar vieną vaiką.

Išžagino mažametę

Gruodžio 14-osios vakarą jis užpuolė iš būrelio namo ėjusią trylikametę mergaitę. Plėšikas atėmė jos mobilųjį telefoną ir apie 10 litų. Paskui R.Krivičius nusitempė mažametę į atokesnę vietą ir išžagino.

Pareigūnai tuomet susekė nusikaltėlį jo tėvų namuose Žemaičių Naumiestyje. Bet, tik pažinęs prie namo durų stovinčius policininkus, R.Krivičius, buvęs be šiltų viršutinių drabužių ir mūvėjęs vien tik kojinėmis, iššoko pro pirmo aukšto langą ir pabėgo. Sulaikyti nusikaltėlį policijai sutrukdė įtariamojo artimieji.

Po dviejų dienų pareigūnai vėl pasibeldė į jo tėvų namus, kur ir sulaikė bėglį.

Jei bus įrodyta kaltė dėl 11-ojo jaunojo pedofilo nusikaltimo, durys į laisvę jam užsitrenks gerokai ilgesniam laikui.