Mažametę išžaginęs pedofilas sučiuptas Žemaičių Naumiestyje (atnaujinta)

file60248233 932e1cfeUostamiesčio pareigūnai ieško nuo policijos pabėgusio mažametės žagintojo 21 metų pedofilo. Žemaičių Naumiesčio apylinkėse jis gali prašytis prieglobsčio. Neseniai iš pataisos namų grįžęs nusikaltėlis penktadienį vakare pietinėje Klaipėdos dalyje išniekino iš būrelio namo ėjusią mergaitę, praneša dienraštis „Klaipėda”.

Prieš trejus metus nuteistas už plėšimus Ramūnas Krivičius penktadienį apie 19 val. sugriebė einančią namo mergaitę už sprando ir pareikalavo atiduoti, ką ji turi vertingesnio. Vaikas atidavė telefoną bei 10 litų.

Tačiau nusikaltėlis jos nepaleido. Jis nusivedė mergaitę Liubeko gatve už netoliese buvusio prekybos centro ir išžagino.

Pirmadienį pareigūnai susekė nusikaltėlį jo tėvų namuose Žemaičių Naumiestyje. Pažinęs prie namo durų stovinčius policininkus, R.Krivičius, buvęs be šiltų viršutinių drabužių ir mūvėjęs vien tik kojinėmis, iššoko pro pirmo aukšto langą ir pabėgo. Sulaikyti nusikaltėlį policijai aktyviais veiksmais sutrukdė įtariamojo artimieji.

Spėjama, kad R.Krivičius gali slapstytis Žemaičių Naumiesčio apylinkėse ir bandyti prašyti prieglobsčio pas čia gyvenančius žmones.

Policininkai įspėja, kad šviesiai apsirengęs žagintojas gali prašytis pas žmones prieglobsčio. Ką nors žinančius apie R.Krivičiaus buvimo vietą, prašome nedelsiant pranešti tel. 112.

ATNAUJINTA 2012 12 19 17.35

Pareigūnai trečiadienį pavakarę pranešė, jog Žemaičių Naumiestyje sučiupo kelias dienas ieškotą mažametės išžaginimu kaltinamą R.Krivičių.

Trečiadienį pareigūnai vėl pasibeldė į jo tėvų namus, kur ir aptiko bėglį. Įtariamasis uždarytas į areštinę Klaipėdoje.