Mažieji ligoniukai šventes pasitiko atnaujintame ligoninės skyriuje

VisiŠilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus mažieji ligoniukai gydomi atsinaujinusiame skyriuje. Jau užbaigti visi remonto darbai, o skyriaus vedėja Vaidilutė Intienė džiaugiasi, jog kolektyvas ir gydomi pacientai šventes sutiko gražiame skyriuje.

Vaikų ligų skyriuje atnaujintos sienos, grindys, baldai žaidimų kamabaryje ir kai kuriuose personalo kabinetuose. Nuo šiol mažuosius pacientus bei jų tėvelius įžengiant į skyrių pasitinka ir spalvingas piešinys ant sienos su užrašu „Ačiū, kad pasirinkote mus“.

Gražiu, suremontuotu skyriumi džiaugiasi visa ligoninės bendruomenė, o kolektyvui linki neprarasti atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų. Įstaigos administracija pasveikino gydytojas, įteikdama M.Jankaus mokyklos auklėtinių kurtą paveikslą.
„Moterys savo atkaklumu pasiekia viską, kas neįmanoma. Tikrai rezultatas akivaizdus – skyrius atsinaujinęs. Džiaugiamės mes visi. Gera gydytis mažiesiems tokiame spalvingame ir suremontuotame skyriuje“, – skyriaus kolektyvą pasveikino Šilutės ligoninės vadovas Darius Steponkus. Jis sakė, jog vadovybė ir toliau prisidės prie gydytojų sumanymų ir atsižvelgs į juos, planuojant kitus remontus, siekiant pagerinti gydymo paslaugų kokybę.

Skyriaus vedėja Vaidilutė Intienė dėkojo vadovybei, įmonių atstovams, kurie prisidėjo prie skyriaus gražinimo. „Kiekvienas atnaujintas kampelis džiugina kolektyvą, nes mes norime priimti  savo pacientus į gražesnę, jaukesnę aplinką. Mes likome nustebinti, kad prisidėti prie mūsų skyriaus atnaujinimo sutiko daug rajono įmonių vadovų, kiti gyventojai. Ačiū visiems, kurie neliko abejingi. Žinoma, tikimės ir toliau naujinti skyrių“, – sakė gydytoja. Ji visiems palinkėjo sveikatos ir gražių švenčių.

Skyriaus kolektyvas kartu su administracija jau aptarė ateities planus. Jau ruošiamasi antrojo aukšto renovacijai, planuojama atnaujinti palatas, jų duris spalvingais piešiniais, sienas papuošti Šilutės M.Jankaus mokyklos mokinių dovanotais paveikslais, pačių medikų darytomis fotografijomis.