Mažieji rusniškiai domėjosi bibliotekininko profesija

Rusnes vaikaiSausio 17 dieną Rusnės biblioteką aplankė Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriaus paruošiamosios grupės „Skruzdėliukai“ auklėtiniai. Jie atėjo ne šiaip sau – norėjo susipažinti su biblioteka, sužinoti, kam ji skirta, ką čia veikia bibliotekininkai.

Bibliotekininkas – viena iš profesijų, apie kurią vaikai sužino edukacijų apie profesijas metu. Klausimai pylėsi kaip iš gausybės rago: iš kur atsiranda knygelės, kaip reikia elgtis bibliotekoje, ar reikia plauti rankas prieš vartant knygeles, kaip tapti bibliotekininku?.. Bibliotekininkai turėjo paplušėti, kol atsakė į visus klausimus.

Vaikai atsinešė piešinius, kuriuose nupiešė savo mėgstamų pasakų herojus. Buvo čia ir trys paršiukai, ir Pagrandukas, ir Pelenė, ir Raudonkepuraitė. Tie piešiniai papuoš bibliotekos vaikų piešinių galeriją.

„Skruzdėliukai“ pasižadėjo kuo greičiau paūgėti ir pradėti lankytis bibliotekoje, iš pradžių su tėveliais, o vėliau vieni. Jau ne vienas pažįsta raides, net ir paskaito žodžius. Labiausiai nudžiugino, kad Rusnė, Paulina, ir Lėja išsakė savo svajones – užaugusios būti bibliotekininkėmis. Taigi pamaina auga…