„Medea“ klinikoje – odos ligų gydymas ir modernios grožio procedūros

Dermatologe 2Pavasarį norite pasitikti atjaunėję, panaikinę nekenčiamas papilomas ar pigmentines dėmes, veido grožį darkiusius kapiliarus, spuogus ar nereikalingą kūno plaukuotumą? Norite, kad jūsų oda būtų skaisti, elastinga ir spindinti, ir joje būtų perpus mažiau raukšlelių? O gal estetiškai atrodyti norinčios ponios tokio efekto nori pasiekti dar iki Kovo 8-osios?..

Tuomet jums jau pats laikas apsilankyti klinikoje „Medea“, kur kiekvieną mėnesį atvyksta ir šilutiškius konsultuoja gydytoja dermatologė Inga GALINAUSKAITĖ. Daugybę odos ligų ir estetinių nemalonių problemų gydytoja gydo ir šalina Intensyvios pulsinės šviesos terapijos (IPL) aparatu – modernia italų lazerinės įrangos gamintojų įranga „Silk Light“.

Dermatologija – klasikinė ir estetinė

Gydytoja I.Galinauskaitė ir kartu su ja dirbanti bendrosios praktikos slaugytoja Jūratė Bendoraitė Šilutėje – ne naujokės. Medikės keletą metų šilutiškius konsultavo ir gydė ir ankstesnėse klinikos „Medea“ patalpose. O kuomet pernai ši klinika persikėlė į naujas patalpas Gluosnių g., medikės iš sostinės ir vėl atnaujino keliones į Šilutę.

Gydytoja I.Galinauskaitė pirmiausia išskiria klasikinę ir estetinę dermatologijos sritis. Pirmoji – įvairios alergijos, lėtinės odos ligos (psoriazė, atopinis dermatitas ir t.t.), kurios žmogų gali varginti daugybę metų, arba ūmios odos ligos.

Antroji sritis – pastaruoju metu vis populiarėjanti estetinė dermatologija. Išssiplėtusios veido kraujagyslės, pigmentinės dėmės, neretai dar vadinamos senatvinėmis dėmėmis, papilomos, padidintas veido ar kai kurių kūno vietų plaukuotumas – tai vis dalykai, kurie žmogui sukelia diskomfortą ir neleidžia gerai jaustis. Gydytoja I.Galinauskaitė sako, jog daugelį šių problemų galima nesunkiai pašalinti.

Štai kad ir plaukuotumo šalinimas. Naudojant intensyvios pulsinės šviesos terapiją pasiekiamas ilgalaikis efektas. Tiesa, visiškam efektui pasiekti neretai neužtenka vienos, reikia 5 ar 6 procedūrų. Užtat palaikomosios procedūros jau prireikia ne anksčiau, kaip po 2 – 3 metų. Šis plaukuotumo šalinimo metodas pastaruoju metu pirmauja, moterys jį vis labiau pamėgsta nes jis žymiai patogesnis, o ir oda po procedūros atrodo gražiau. 

Įvairius odos darinius gydytoja I.Galinauskaitė įvertina ir dėl onkologinių ligų grėsmės.

Pasigražinti reikia iki pavasarioDermatologe 4

Ypač daug jaunų žmonių, nemažai ir vyresnių, dermatologės pagalbos ieško dėl spuoguotumo. Ir  aknė, ir jos liekamieji reiškiniai taip pat sėkmingai gydomi lazeriu.

Dermatologė atlieka ir injekcijas į vidutinio gylio raukšles hialurono rūgštimi. Medikė pasakoja, jog tokios raukšlelės sėkmingai užpildomos, ir pasiektas efektas laikosi iki 2 metų.

Esant reikalui ir klientams pageidaujant, oda įdrėkinama biorevitalizantu – t.y., taip pat hialurono rūgšties produktu. Po šios procedūros vėliau yra labai lengva palaikyti odoje tinkamą drėgmės balansą.

Dermatologės kabinete atliekamos fotoatjauninimo procedūros, kurių technologijos pastaraisiais metais milžiniškais žingsniais šuoliuoja į priekį.

Beje, daugumos šių procedūrų negalima atlikti vasarą, tad dabar pats metas suskubti pasigražinti iki šiltojo sezono.

Įranga – saugi ir efektyvi

Dėl ko dažniau – odos ligų ar grožio procedūrų norintys šilutiškiai praveria dermatologės kabineto duris? I.Galinauskaitė sako, jog abiejų grupių yra maždaug vienodai. Tiesa, jei liga daugiau ar mažiau pati atvaro žmogų pas mediką, tai grožio procedūroms reikia susiruošti, reikia ir žinių apie jas turėti.

I.Galinauskaitė žino, jog kai kurie šilutiškiai estetinių procedūrų vis dar ieško Klaipėdos klinikose. Tai tikriausiai todėl, kad vis dar trūksta informacijos, jog taip pat pagražinti savo kūną ar veidą galima ir Šilutėje. O gal ir todėl, kad daliai žmonių dar vis kelia baimę žodis „lazeris“. Žmonės tiesiog baiminasi, jog pasekmės gali būti ne visai tokios, kokių tikimasi.

Pasak gydytojos, intensyvios pulsinės šviesos terapijos sistema yra lanksti, leidžianti kontroliuoti šviesos impulso spindulių ilgį bei trukmę. Ši sistema leidžia tuo pat metu išskirti reikalingą maksimalų šviesos impulso energijos kiekį ir kontroliuoti įrangos šaldymo mechanizmą, kad būtų užtikrintas naudojimo saugumas. O galimybė rinktis vieną iš dviejų skirtingų galvučių užtikrina įrangos įvairiapusiškumą, efektyvumą bei saugumą, t.y., naikina nepageidaujamą odos defektą nepažeidžiant aplinkinių audinių. 

Gydytoja sako, jog visiems pacientams paaiškinama kaip bus atliekama procedūra, kaip prižiūrėti odą po jos ir koks bus efektas.

Registruotis šioms procedūroms galima telefonu 6 15 10, arba atvykti į kliniką „Medea“, Gluosnių g. 4, Šilutė.