Medicinos veteranai kartu šventes pasitinka 12-ąjį kartą

medikiu veteranu vakars kulpiene12-ąjį kartą į jaukų susitikimo vakarą susirinko Šilutės medikai – veteranai.

Tokie susitikimai paskutinį lapkričio penktadienį jau tapo tradicija, juos organizuoja gydytoja Regina Kulpienė – Jaunienė.

Artėjančių švenčių proga buvusius medicinos darbuotojus sveikino Lietuvos gydytojų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkė Audronė Pikžirnienė, linkėdama ramybės, susikaupimo ir sveikatos atėjusio advento metu, taip pat niekada nesustoti laukti kalėdinio stebuklo. mediku veteranu vakaras

Ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas Vytautas Žvirblis dėkojo R.Kulpienei – Jaunienei, kad jos dėka administracijos vadovai vėl gali susitikti su buvusiais medikais. Pasidžiaugta ir dėl to, kad tą vakarą draugėn susirinkę kolegos yra Lietuvoje, neišvyko svetur, ir linkėta tikėjimo, kad mūsų šalis suklestės, kad medikai uždirbs daugiau.

„Lekiam tekini, kai mus pakviečia čia“, – atviravo savo dainas medikams skyrę atlikėjai.

Medicinos veteranams dainavo ir grojo Liudmilos Kašėtienės ir Liudmilos Tunaitienės mokiniai, pianinu atlikę žymių kompozitorių kūrinius. Gitara skambino ir autorines dainas dainavo bardas Adolfas Nausėda, savo poeziją nuotaikingai skaitė Jonas Jaunius, o medikių vokalinis ansamblis, vadovaujamas Gražinos Liaudanskienės, sujungė medicinos veteranus bendrai dainai.

Vakaro pabaigoje nepamiršti ir amžinybėn išėję bendradarbiai – jie pagerbti tylos minute.