Medikai dėkoja patikros punkte dirbančioms kolegėms

Medikes-w1000-h2000Jau daugiau kaip dvi savaitės Šilutėje veikia mobilus patikros punktas dėl koronaviruso, kuriame kasdien patikrinama nuo 20 iki 40 žmonių. Nuo balandžio 9 dienos jau patikrinta daugiau kaip 300.
Išsitirti atvažiavusius žmones pasitinka Šilutės ligoninės medikės, kurios paima tepinėlius. Priešakinėse kovos su COVID-19 gretose atsidūrusios moterys dirba be baimės, drąsiai, vis pajuokaudamos ir taip nuramindamos save bei pacientus.

Artėjanti Medicinos darbuotojų dienai, dar kartą tariame AČIŪ šioms medikėms ir kviečiame susipažinti su jų darbo diena.

Kasryt trys moterys susitinka 7.30 val. prie punkto. Įžengusios vidun, išvynioja naujus apsauginius kombinezonus, apsirengia juos, užsimauna vienkartines pirštines, užsideda kepures, apsaugines kaukes, akinius, antbačius, kitus apsauginius rūbus. Tai 20 minučių trunkantis jų rytinis ritualas – lyg mankšta, kuri, pasak medikių, jas nuteikia darbui, nuramina, suteikia pasitikėjimo savimi.

Šios trys nuostabios moterys kasryt be baimės, vis pajuokaudamos pasitinka pacientus Šilutės Mobiliajame patikros punkte. Tai Šilutės ligoninės bendrosios praktikos slaugytojos Danutė Vitkauskienė, Virginija Andrijauskienė ir klinikos laborantė Dovilė Tribičienė. Jos dirba kiekvieną rytą, o popiet atvyksta antrosios pamainos komanda: bendrosios praktikos slaugytojos Asta Buinickienė ir Jolanta Nausėdienė.

Šilutės ligoninės bendruomenė dėkoja visai šio Mobilaus punkto komandai už nuoširdų darbą ir organizuotumą. Jūs dirbate atsakingą ir reikšmingą darbą – didžiuojamės Jumis ir dėkojame, kad stengiatės dėl mūsų visų. AČIŪ!