Medikai ir gydo, ir boulingą žaidžia

mediku diena steponkus pikzirnienePenktadienio vakare boulingo klube „Jazz bowling„ karaliavo medikai – Medicinos darbuotojų dienos proga visus kolegas čia sukvietė Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) Šilutės filialo pirmininkė Audronė Pikžirnienė.

Beveik 130 susirinkusių gydytojų ir slaugytojų išklausė sveikinimų, plojo skrabalų virtuozui Regimantui Šilinskui, rankos taiklumą išbandė boulingo takeliuose ir tiesiog pabendravo vieni su kitais neformalioje aplinkoje.

mediku diena skrabalaiLGS Šilutės filialo pirmininkė A.Pikžirnienė sakė kolegas į tokį renginį sukviečianti jau 7-ąjį kartą. Kviečia tų įstaigų medikus, kurios yra LGS narės.

Sveikindama susirinkusiuosius, gydytoja pasidžiaugė, kad rinkdamiesi į renginį jie buvo išskirtinai punktualūs ir sakė mananti, jog tai išskirtinis mediko profesijos atstovų bruožas. Mat tik medikai, pradėdami dirbti, privalo duoti priesaiką. Ji ir įpareigoja būti tiksliems ir punktualiems.

A.Pikžirnienė linkėjo kolegoms niekad nepailsti būti savo ligoniams baltaisiais angelais, neprarasti dėmesingumo, mylėti ir atjausti vieniems kitus.

Su tortu atvykusi rajono merė Daiva Žebelienė medikams linkėjo kuo dažniau sulaukti pacientų padėkos žodžių už savo sunkų darbą ir gerai tąvakar pailsėti.

Šilutės ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus pasidžiaugė, kad šiame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje liko „vienas tikras ir nekintantis dalykas“ – gydytojos Audronės organizuojami Medikų dienos minėjimai. Anot vyr. gydytojo, medikams dabar nelengvas laikas, nes gydytojo profesijos prestižas dažnai yra menkinamas.

„Bet mes kol kas nepykstame, o kai supyksime, pacientams teks gydytis nereceptiniais vaistais, kuriuos jau dabar žadama pradėti pardavinėti degalinėse“, – šmaikštavo D.Steponkus.

Patiems medikams stiprios sveikatos linkėjo ir koncertą jiems surengęs skrabalininkas R.Šilinskas. Jis žadėjo ta proga medikams leisti ir pačiupinėti jo instrumentą, ir patiems juo pagroti.

Penktadienio vakarą susirungę boulingo takeliuose ir pasisėmę teigiamų emocijų, vakar Šilutės ligoninės medikai savo vadovo D.Steponkaus sveikinimus priiminėjo jau ligoninėje. Plačiau apie renginį, kurio metu buvo įteiktas ir ypatingas įvertinimas – kitame „Sveikatos šaltinyje“.