Medikai ne visagaliai – jei sugedo įranga, tyrimų neatliks

Sveikata – pats brangiausias turtas, kurio už jokius pasaulio milijonus nenusipirksi. Tad nekeista, kad esame tokie jautrūs šiai temai, kad skaudžiai reaguojame į visas su sveikatos pokyčiais susijusias situacijas.

Ingridą ir jos tėtį nuvylė apsilankymas Šilutės ligoninėje, moteris kaltina medikus abejingumu. Tačiau ir medikai turi savo tiesą, nes jie – ne visagaliai, ir jei sugenda įranga, plika akimi ligos jie nenustatys.

Visą straipsnį skaitykite spalio 2 d. „Šilutės naujienų” numeryje.