Meile persunktose nuotraukose – bučinių rekordas ir jausmų uraganai!

Konkurse varžėsi net 245 fotografijos, kurias atsiuntė 133 dalyviai.Ne veltui Šilutėje planuojama statyti savitą Eifelio bokštą, nes Pamario sostinė virsta kuo tikriausiu meilės persisunkusiu Paryžiumi!

Tai įrodo „Šilutės naujienų” organizuotas Valentino dienai skirtas fotografijų konkursas „Mano meilė” – jis sulaukė stulbinančio populiarumo. Konkurse varžėsi net 246 fotografijos, kurias atsiuntė 133 dalyviai.

Nuo pat konkurso paskelbimo pradžios kasdien gaudavome šūsnį nuotraukų. Visos jos publikuotos „Šilutės naujienų” Facebook puslapyje.

Pamatę tokį dalyvių aktyvumą, kartu su rajono verslininkais net įsteigėme papildomų prizų ir nominacijų. Valentino dieną prisipažįstame – mes mylime savo skaitytojus!

Visos nuotraukos čia facebook fotkes

Užmetę akį į nuotraukų albumą galime konstatuoti – pasiektas bučinių rekordas. Daugelis jūsų meilę siejote su bučiniais ir apsikabinimais, tad tokios fotografijos vyravo konkurse.

Galime net išvesti statistinius rodiklius, kur meilę reiškia „Šilutės naujienų” skaitytojai: nuo Lietuvos pajūrio iki rožių žiedlapiais apibarstyto vedybinio guolio. Geografija taip pat plati: nuo Indijos iki Kubos ar Šekspyro apdainuotos Veronos.

„Noriu, kad būtum mano cukrus karštoj kavoj, kad saldintum visą mano gyvenimą, noriu, kad būtum šiluma lūpų kampučiuose, kuri atsiranda išvydus Tave. Noriu, kad būtum mano matrica, kurios aš niekada nesugebėsiu išspręsti, noriu, kad būtum mano melodija, kurią niūniuosiu kasdien. Noriu, kad apkabintum mane prieš miegą, nors aš susisukus į kulverstuką atsuksiu Tau nugarą, noriu, kad būtum mano lopšinė kiekvieną naktį ir saulės spindulėlis kiekvieną mielą rytą”, – ištrauka iš dalyvės Orintos meilės laiško mylimajam Gintarui, kurį ji atsiuntė kartu su fotografija.

„Gaila, kad negaliu atsiųsti savo jausmų. Tikrai konkursą laimėčiau!”, – neabejojo kitas dalyvis Ugnius.

Antroji nuotraukų kategorija – meilė vaikams. Tėveliai, seneliai, broliai ir seserys apkabinę vienas kitą. Su visu būrių gražių anūkėlių šypsojosi Bronė ir Antanas, dėdė iš buteliukų maitino mažuosius Gintę ir Evą. Įamžinti net dar negimę vaikučiai mamų pilveliuose.

Šuniukai, katinai, balandžiai, triušiai, žirgai, ožiukas ir net paršeliai – toks mylimų gyvūnų pasaulis užfiksuotas dalyvių fotoobjektyvuose. Meilė pavaizduota ne tik šiems gyvūnams, bet ir tarp jų: šunys su katinais ne kariauja, o draugauja, o kaspinu papuoštas triušiukas šnibžda kažką į ausį šuneliui.

Visgi atsirado tokių, kurie į meilę pažvelgėte netikėtu rakursu. Meilę atspindėjo vienodos tatuiruotės, įsimylėjeliai sulindo į vienodus pelių kostiumus, tvirtą meilę simbolizavo spynelės, žaismingas kauliukas su pažadais ar… vestuves vaidinantys, rankomis susikibę vaikinai.

Laimėtojai

Eleonora ir GabrieliusNet neabejojame, kad kiekvienas, siųsdamas fotografiją, buvote įsitikinęs, kad nuotraukoje sustingdyta pati gražiausia akimirka, spinduliuojanti meilę. Dėkojame visiems dalyviams, pasidalijusiems Jums brangiais momentais!

Redakcija, kartu su prizų steigėjais rinkdama ir vertindama fotografijas, labiausiai atsižvelgė ne tik į užfiksuotą emocinį užtaisą, bet ir estetinę nuotraukos pusę.


Publikos numylėtine tapo Eleonoros SKRUPSKYTĖS atsiųsta fotografija. „Elektrinę” meilę vaizduojanti nuotrauka surinko daugiausia „Patinka” balsų – daugiau nei 1100! Eleonorai atitenka internautams itin praversiantis prizas, įsteigtas „TEO” – 4 jungčių USB skirstytuvas.

jurgitos jakstienes fotoŠilčiausia fotografija pripažinta Jurgitos JAKŠTIENĖS nuotrauka „Pirmas kartas ant brolio rankų”. Jurgitai „Šilutės butų ūkis” dovanoja firminį termosą, kad šilti išliktų ne tik jausmai, bet ir arbata.roberta ir svajunasSaldžiausią nuotrauką atsiuntė Roberta RIMKUTĖ. Ji laimėjo saldžią „Šokolado upės” dovaną.
Egzotiškiausia fotografija – Manto PRALGAUSKO atsiųstuose kadruose, kur įsimylėjeliai bučiuojasi baseine Kuboje. Jam atitenka „TEO” dovana – puodeliai karštam šokoladui.mantas pralgauskas

 

 

 

Bartas Ksivickas„Beveik visas konkurso nuotraukas galima sudėti į tam tikrus rėmus, bet meilė gali būti visokia. Originaliausios nuotraukos autorius parodė netikėtą meilę”, – komentavo „Šarūno reklamos” vadovas Šarūnas Stancikas. „Jaunystė – kvailystė” – taip jis pavadintų Barto KŠIVICKO atsiųstą originalios meilės kadrą. Šią „kvailystę” „Šarūno reklama” įamžins ant kaklaraiščio ir padovanos Bartui.


Kadangi meilei reikia ne tik mylinčiojo, bet ir meilės objekto, simboliška, kad pagrindiniai prizai taip pat du.


Geriausiai meilę atspindinčia pripažinta Vilijos K. atsiųsta nuotrauka „Meilės kvapas”, kurioje meile dalinasi Augustas (3,5 m.) ir Gabrielė (2,5 m.). Vilija laimėjo restorano „Rambynas” dovaną – desertą ir kavos puodelį dviems.”Rambyno” vadovas Simas Vėlyvis prisipažino, kad ši nuotrauka jam pasirodė pati nuoširdžiausia.

meiles kvapas

Laikraštis „Šilutės naujienos” Mindaugui GUDAVIČIUI dovanoja bilietą dviems į vasario 24 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose vyksiantį čekų grupės „The Beatles Revival” koncertą. Atlikėjai tobulai atkurs unikalius vaizdus iš legendinės grupės „The Beatles” pasirodymų.

"Švytintys veidukai, matosi, kad žmonės myli vienas kitą! Labai šilta", - komentavo internautai M.Gudavičiaus nuotrauką.

Sveikiname nugalėtojus ir kviečiame juos į redakciją (Turgaus a. 12) atsiimti dovanų.

Silutes naujienu LOGO copy