Meilę prisišaukti padeda ir burtai su medetkomis

Pauliukaitis Norkute Budraityte Valentino dieną, vasario 14-ąją, vienišiems žmonėms dar intensyviau draskoma žaizda. Besišypsantys įsimylėjėliai gatvėse, pliušiniai meškinai ir širdies formos šokoladiniai saldainiai parduotuvėse kelia nekasdienį susierzinimą.

Pasimatymų šou „Būk mano meile!“ laidų kūrėjai įsitikinę – meilės trūksta visiems. Todėl jie siūlo išeitį – dalyvauti laidoje ir rasti savo antrąją pusę. Partnerių rinkimasis laidoje – ne žaidimas ir kur kas pranašesnis už internetines pažintis, tikina jie.

Kraštietė, viena iš laidos vedėjų, iš Šilutės rajono Pašyšių kaimo kilusi būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė pasidalino ne tik receptais, kaip nutraukti vienišavimo erą, bet ir atskleidė burtus, kaip mylimąjį privilioti.

Patys išsirenka poras

Projektas „Būk mano meile!“ skirtas padėti vienišiems žmonėms sutikti antrąją pusę. Šou kuriamas pagal Rusijos televizijos formatą. Laida sukasi apie pagrindinį herojų, trokštantį susirasti antrąją pusę. Studijoje jis susipažįsta su trimis pretendentais į jo širdį ir pasirenka vieną (arba neišsirenka).

Laidoje kviečiami dalyvauti tie, kurie iš tikrųjų ieško antrosios pusės. Su pretendentais susipažinęs laidos herojus išklauso ne tik vedėjų Vytenio Pauliukaičio, Ingos Norkutės nuomones, bet ir išgirsta būrėjos V.Budraitytės astrologines prognozes. Prieš lemiamą pasirinkimą jam gali patarti ir kartu atvykę artimiausi giminės ar draugai. Žinoma, galutinai apsispręsti vis dėlto turi pats laidos herojus.

Laidos redaktoriai statistikos, kiek susipažinusių porų sėkmingai draugauja, neturi.

Laidos herojė klaipėdietė Nijolė prisipažįsta, jog į laidą ėjo kaip į nuotykį. Pasirodo, avantiūra buvo sėkminga, nes moteris su vilniečiu inžinieriumi Renatu draugauja iki šiol. Pasak Nijolės, nors būrėja Vaiva pasakė, kad jų porai santuoka nenulemta žvaigždžių, tačiau gražiai draugystei tai netrukdo.

Pora po laidos ėjo į pasimatymą kavinėje Vilniuje, vėliau Renatas buvo atvykęs aplankyti Nijolės Klaipėdoje. Šiuo metu jie tariasi, kada geriau vykti į padovanotąją kelionę kruiziniu laivu Ryga – Stokholmas – Ryga.

„Norint surasti meilę visų pirma reikia apsidairyti aplinkui. Galbūt jūs ko nors nematote? Kelkite mažesnius reikalavimus, nes jei kažko reikalauji iš kito, pats turi duoti atgal. Antrąją pusę galima sutikti tarp pažįstamų ar tokioje vietoje, kur to mažiausiai tikiesi“, – sako Nijolė.

Moters manymu, nesvarbu, ar poroje abu partneriai panašūs, ar skirtingi, tačiau svarbiausia, kad jų gyvenimo credo būtų viena kryptimi, panašios šeimos vertybės. Ji mano, kad apie tai reikia kalbėti dar iki pradedant gyventi kartu, iki vedybų, aptarti tai, kas patinka ir nepatinka.

TV studijoje vyko sužadėtuvės

„Sutikti tikrą meilę šiais laikais yra iššūkis. Dabar daug kas bando susipažinti internetu, bet tai tas pats, kaip uostyti rožę per nosinaitę. Žmonėms labai trūko laidos, kur jie galėtų pamatyti vienas kitą gyvai, pasikalbėti ir išgirsti įvairiapusių patarimų, ar tikrai vienas ar kitas žmogus jam tiktų“, – LNK televizijos projektu „Būk mano meile!“ džiaugiasi V.Pauliukaitis.

„Būk mano meile!“ vedėja V.Budraitytė sako, kad požiūris į laidą skirtingas, kaip ir žmonės: vieni ateina per daug sureikšminę, kiti mano, kad tai nesąmonė ir ateina tik pažaisti, pareklamuoti save.

Vaiva pastebi, jog nežinia kodėl, žmonės linkę santykius slėpti, yra uždari. Tik po metų paaiškėja, kad jie draugauja, bet apie tai tiesiog neprasitaria. Pavyzdžiui, viena studijoje susipažinusi pora prieš vestuves buvo atėjusi susidaryti asmeninio horoskopo. „Nenorime viešumos, ir taip mūsų visa giminė juokiasi“, – paklausti, kodėl nepasigyrė redaktorei, atsakė jie.

V.Budraitytė pasakoja atvejį, kuomet LNK studijoje susipažinusi pora paskelbė apie sužadėtuves. Tuomet jie prisipažino, jog nebūtų nė pagalvoję, kad prie televizijos kamerų gali atsiskleisti, užsimegzti tikri jausmai.

Kitos sužadėtuvės vyko pačioje studijoje, kur prieš kurį laiką pora ir susipažino. Tuomet rėmėjai porai padovanojo sužadėtuvių žiedą.

Noras poruotis trunka 3 metus

Astrologės manymu, santykiams horoskopai svarbūs, nes suteikia papildomą galimybę. Pasak V.Budraitytės, žmonės, kurie ilgai vienišauja, dažniausiai tingi ką nors keisti, o aktyvūs ir ieškantys simpatiją randa.

„Jeigu žmogus intensyviai juda, save realizuoja, jam nereikia nervintis, kad moterų ar vyrų nėra. Receptas – suteikti sau ir kitam galimybę. Reikia ne verkti, o mėginti, nes ne šventieji puodus lipdo“, – kalba V.Budraitytė.

Paklausta, kaip vertina popkultūros brukamą klišę, kad meilė trunka trejus metus, Vaiva net sušunka: „Noras poruotis trunka trejus metus. O meilė trunka ilgiau, tik keičia formą – būna rami, santūri, rimta, tik reikia tai suvokti. Mano draugai, kartu išgyvenę 30-40 metų, juokiasi iš tokių pasakymų“.

Meilės burtai – su medetkomis

Kaip užburti patinkantį vyrą ar moterį? Būrėja ir astrologė V.Budraitytė atskleidė senovinį burtą.

„Kai šviečia jaunas mėnulis, reikia sušluoti žemes ar dulkes iš tos vietos, kur praėjo mylimasis. Tuomet jas suberti į vazoną su žemėmis (ar vagą darže) ir jame pasėti medetkų. Tuomet mylimas žmogus bus pririštas prie namų ir nenorės išeiti. O paskui galima jį girdyti tų medetkų arbata. Bus ir sveika, ir skanu“, – pasakojo būrėja.

Dar neturintiems mylimojo patariama pasėti medetkų, atsisukti į Rytus ir mąstyti apie trokštamą mylimąjį ar mylimąją. Ir labai panorėti būti su juo. Pasak būrėjos, kai medetkos sužydės – atsiras ir mylimas žmogus.

Taip pat per jaunatį Vaiva pataria ant lapelio užrašyti žmogaus vardą ir svajones, susijusias su juo. „Pavyzdžiui, kad mane vestų, nugyventume ilgą, turtingą, gražų gyvenimą ir t.t. Tą raštelį suvyniojus reikia aprišti raudonu siūlu ir padėti po pagalve.

Ryte jį sudeginti žvakės liepsnoje ar židiny. Taip galima daryti 7 savaitės dienas, po to pertrauka ir vėl, kol noras išsipildys“, – dar vieną burtą atskleidė V.Budraitytė.