Melagį apie sprogmenį rado Švėkšnoje

melagisAiškindamiesi, kas pamelavo apie Palangos oro uoste padėtą sprogmenį, pareigūnai demaskavo Švėkšnos specialiosios mokyklos mokinį.

Grėsmingas pranešimas Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė šių metų sausio 10-ąją. 18.06 val. jaunu vyrišku balsu buvo pasakyta, kad Palangos oro uostas – užminuotas.

Kaip įprasta tokiais atvejais, į įvykio vietą netrukus išskubėjo specialiosios tarnybos – policija, antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“, ugniagesiai, medikai.
Spėjimai, kad šis pranešimas – melagingas, pasitvirtino, jokių sprogmenų oro uoste ir aplink jį nerasta.

Dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate buvo atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Apie sprogmenį pranešęs vaikinas Bendrojo pagalbos centro darbuotojai prisistatė Aurimu Mikalovičiumi, tačiau paaiškėjo, kad tokio žmogaus Lietuvoje nėra.

Netrukus pareigūnai išsiaiškino, kad skambinta iš Švėkšnos specialiosios mokyklos. Bendraudami su šios mokyklos auklėtiniais policininkai išsiaiškino, kad nevykusį pokštą sugalvojo ir įvykdė 1996 m. gimęs mokinys.

Prieš skambindamas į savo telefoną jis įsidėjo išankstinio papildymo sistemos Tele2 SIM kortelę, bet tai nepadėjo jam išvengti demaskavimo.

Vaikino laukia baudžiamoji atsakomybė.