Melo kojos trumpos – kerštas sugyventiniui nepavyko

Fotolia20KNIFE20THREATŠių metų vasaros viduryje nežinia dėl ko nusprendusi atkeršyti savo sugyventiniui, O.P. pasirinko ne itin gerą planą – pasiskundė policijai, kad šis ją sumušė. Apklausų metu moteris pradėjo meluoti dar daugiau.

Nuo tampymo už plaukų nukeliauta iki melo apie mušimą diržo sagtimi, o vėliau – ir išstūmimo iš automobilio bei trankymo per galvą durelėmis…

Išsiaiškinus moters melagystes, byla atsisuko prieš ją – už melagingus parodymus kaltinamoji išgirdo baudžiamąjį įsakymą.

Liepos 24 dieną Šilutės policija sulaukė skambučio dėl smurto artimoje aplinkoje. O.P. skundėsi, kad susipykus su sugyventiniu, jis virtuvėje tampė ją už plaukų ir sudavė ne mažiau 10 kartų į veidą.

Pareigūnams pradėjus ikiteisminį tyrimą, moteris truputį pakeitė parodymus – sakė, kad sugyventinis tądien sudavė ne 10, o 7 smūgius į veidą delnu…

Pagavusi melavimo azartą, O.P. pridėjo ir dar daugiau – anot jos, sugyventinis mušė ją ir liepos 6 dieną: virtuvėje tampė už plaukų ir 7 kartus odinio diržo sagtimi daužė jai per sėdmenis.

Ir tai dar ne viskas – neva vyriškis ją mušė ir sausio viduryje. Tuomet jis išstūmė ją iš automobilio ir, moteriai išgriuvus ant žemės, du kartus į galvą sudavė durelėmis.

Tačiau melo kojos trumpos – pareigūnai suprato jos melą ir byla pasisuko kita linkme – prieš pačią O.P. Dėl melagingų parodymų moteris prisipažino kalta. Ji sakė norėjusi atkeršyti sugyventiniui.

Kaltinamoji iki šiol buvo neteista, bausta administracine tvarka, nedirbanti, jos šeima yra įrašyta į socialinės rizikos šeimų sąrašą ir nuolat lankoma.

Atsižvelgus į šias aplinkybes, pareigūnams melavusiai O.P. paskirta bausmė – 4 mėnesiai viešųjų darbų, įpareigojant ją neatlygintinai dirbti 16 valandų per mėnesį visuomenės labui.

Baudžiamasis įsakymas neįsiteisėjęs, jis gali būti skundžiamas.