Menininkė Ernesta Balnytė: „Ačiū mokytojams už galimybę klysti ir augti“

Šilutės meno mokyklos Dailės skyrius buvo manosios kūrybinės laisvės pamatas.

Ernesta dėkoja mokytojams Andriui, Živilei, Dainai, Nedai, Arnoldui ir visiems, kuriuos sutiko savo vaikystę ir jaunystę praleisdama Šilutės dailės mokykloje.

Čia girdėjau žodžius, kuriuos retam vaikui tenka laimė išgirsti: „Būk savimi, būk drąsus, tu esi kūrybingas ir unikalus“. Šią mokyklą iki šiol laikau savo tikrąja mokykla.

Prisiminimus apie mokyklą galiu įvardinti, kaip šviesią, ramią, kupiną juoko, kūrybiškumo būseną, primenančią namus.

Noriu padėkoti visiems savo mokytojams, kuriuos dabar jau laikau savo kolegomis ir draugais. Už jūsų indėlį kuriant saugią ir ramią aplinką vaikams atverti save, nebijoti klysti, augti. Į kiekvieną iš mūsų jūs žiūrėjote kaip į vertą paramos ir nuoširdumo.

Ačiū, Andriui, Živilei, Dainai, Nedai, Arnoldui ir visiems kuriuos sutikau savo vaikystę ir jaunystę praleisdama Dailės mokykloje.

Šiuo metu studijuoju Vilniaus dailės akademijoje, esu ketvirto kurso studentė Monumentaliosios dailės specialybėje. Savo metus akademijoje, pradėjau mokydamasi Tapybos katedroje, pakeičiau specialybę į Monumentaliąją dailę.

Per 4 metus akademijoje svyravau ir nuolatos keičiausi. Piešiau, tapiau, fotografavau, kūriau mozaikas, freskas, instaliacijas, visuomet ieškodama naujų kūrybos plotmių. Ir toliau ieškau.