Meras dėl baseino atidarymo datos pasiūlė „nesvaigti“

Jau nekyla abejonių, jog baseinas tikrai grūdina, o ypač – šilutiškius, kurie daugiau nei pusę metų stiprina savo kantrybę ir laukia tos pažadėtosios dienos. Apie baseino situaciją praėjusio rajono Tarybos posėdžio metu buvo klausiama ir rajono mero Vytauto Laurinaičio. Tai kada gi šilutiškiai galės pradėti naudotis naujuoju baseinu Laisvalaikio ir sporto namuose, kurie priskirti valdyti Šilutės sporto mokyklai? Toks klausimas ir vėl natūraliai iškilo, nes paskutinį kartą buvo žadėta, jog naujasis pastatas duris atvers vasario mėnesį, o jau sulaukėme ir kovo. Kai kurie politikai prašė patikslinti, kurių metų vasarį ar kovą tas baseinas bus atidarytas...

Paaiškindamas susiklosčiusią situaciją, meras V. Laurinaitis pasiūlė kai kuriems Tarybos nariams „nesvaigti“. Anot mero, šis svarbus įvykis tikrai bus visai netrukus – po savaitės ar dviejų. Šiuo metu svarbu sulaukti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovų, kuriems reikia priduoti pastatą, ir iš jų gauti visus leidimus disponavimui. Tačiau po priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos palaiminimo laukia ir kiti svarbūs žingsniai. Kaip žinia, tuomet būtinas pastato įregistravimas ir higienos paso gavimas. Visa tai tikrai neįvyksta per parą.

Meras paaiškino, jog, kol bus laukiama naudojimuisi baseinu reikalingų dokumentų, gali būti, kad gyventojai jau bus pakviesti į jo atidarymą apžiūrėti patalpų. Ta data, panašu, netoli, svarbu, kad priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai pirma suteiktų palaiminimą.

Išgirdę, jog šilutiškiai galimai bus kviečiami tik pasižiūrėti, bet ne naudotis baseinu, kai kurie politikai pasiūlė, jog tuomet tą pastatą gal reikėtų perduoti ne Šilutės sporto mokyklai, o muziejui. Kaip patirtis rodo, galimybės legaliai naudotis pastatu gali užtrukti daugiau nei septynerius metus, juk taip jau vyksta ir su Vydūno gimnazijos sporto sale.