Meras V. Laurinaitis: „Seime ir toliau norėčiau matyti vienintelį, patikimą, patirties turintį ir labai gerai Šilutės kraštą pažįstantį atstovą – Kęstą Komskį“

laurinaitisMero pareigas einu jau daugiau kaip dvejus metus. Tiek laiko komandoje dirbame ir su Seimo Pirmininko pavaduotoju Kęstu Komskiu. Patikimesnio ir darbštesnio politiko dar nesu sutikęs. Jis puikiai pažįsta Šilutės kraštą, žmones, jų gyvenimo būdą, žino mūsų problemas ir noriai bendradarbiauja, tarpininkauja, padeda.

Reikia pripažinti, kad be stipraus užnugario Seime, nepavyktų taip sėkmingai mūsų krašto vardan dirbti. Seimo nariui K. Komskiui esu labai dėkingas už nuoširdų, pasiaukojantį darbą, skiriamą laiką mūsų gimtiesiems namams. Ir, žinoma, už pasiektus rezultatus. Jie mums visiems ir yra aktualiausi.

Seimo narys K. Komskis Šilutei atstovauja jau dvi kadencijos. Ne kartą esu minėjęs ir dar kartą galiu išvardinti, kiek mes kartu jau esame nuveikę. Atnaujintos Šilutės miesto mokyklos, visi 6 Šilutės miesto, taip pat Usėnų, Žemaičių Naumiesčio vaikų darželiai, tvarkomas Katyčių mokyklos stadionas, pradėta Šilutės ligoninės 4 aukšto (Neurologijos skyriaus) rekonstrukcija,  pradėta Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpų renovacija, sutvarkyta ne viena automobilių stovėjimo aikštelė prie daugiabučių namų, pradėti renovuoti mažiausiai 28 daugiabučiai namai, 14 jau pabaigtų modernizuoti, per šiuos ir kitus metus bus išasfaltuota 19 kilometrų žvyrkelių, jau numatytos lėšos ir dar šiais metais bus pradėta Sporto centro statyba, buvo prisidėta prie Kintų, Šilutės, Saugų bažnyčių, Vilkyčių parapijos namų atnaujinimo. O kiek dar asmeniškai K. Komskio paremta kultūros ir sporto renginių, jo iniciatyva atsirado gražių tradicijų, tokių kaip Žuvienės virimo čempionatas, koncertas Motinos dienai paminėti, remiamas ir globojamas Rusnės kantri muzikos festivalis, Vilkyčių ralis, Šilutės rajono bendruomenių ir ūkininkų šventės, istorinių knygų leidyba.

Turime ir daug puikių sumanymų ateičiai, kurie be Seimo nario pagalbos vargu ar būtų įgyvendinti. Planuojame pagaliau išspręsti Rusnės estakados klausimą, įrengti dviračių taką į Rusnę, atidaryti Kadetų mokyklą, vasaros vaikų stovyklą, toliau imsimės žvyrkelių asfaltavimo, daugiabučių kiemų tvarkymo, ligoninės modernizavimo, aplinkkelio Šilutė – Klaipėda įrengimo. Mūsų krašte dar trūksta ir tarptautinio ornitologinio ir žvejybinio turizmo, reikia imtis ir švietimo įstaigų vidaus modernizavimo (šiuo metu sutvarkyti tik daugelio mokyklų fasadai) ir dar daugelio kitų darbų.

Sparčiai artėja rinkimai į Seimą. Jau spalio 9 dieną kviečiu visus Šilutės miesto ir rajono gyventojus aktyviai juose dalyvauti ir, žinoma, palaikyti mūsų kandidatą Kęstą Komskį. Iš asmeninės ir darbo patirties galiu pasakyti, kad geresnio savo krašto atstovo mes ir negalėtume turėti. Kai vieni kandidatai tik tuščiai kalba ir svetimais nuopelnais dalijasi, nors per ketverius metus tik pavienėse šventėse retkarčiais pasirodo, K. Komskis skiria savo laiką mūsų visų problemoms spręsti ir gyvenimo sąlygoms gerinti.  Jo darbai kalba patys už save.

Aš – už Kęstą Komskį!

Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis

Politinė reklama bus apmokėta iš partijos Tvarka ir teisingumas kandidato Kęsto Komskio politinės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr.  PR0596.{jcomments off}