Meras V.Laurinaitis su svita – vėl Turkijoje

turkojoj valdziaŠilutės savivaldybės valdžia mato prasmę intensyviai bendradarbiauti su saulės, šilumos bei puikaus turistų aptarnavimo Meka – Turkijos Antalijos regiono Alanijos savivaldybe.

Ketvirtadienio naktį, gegužės 18-ąją, meras Vytautas Laurinaitis kartu su savivaldybės politikais: „tvarkiečiu“ Ričardu Stonkumi, konservatore Sandra Tamašauskiene išvyko pas bičiulius turkus į Alanijos miesto šventę.

Beje, šį kartą merą ir minėtus politikus lydi ir net trys mero institucijos pagalbininkės – mero patarėja Inesa Murauskienė, sekretorė Loreta Pakalniškienė ir, žinoma, mero padėjėja ryšiams su užsieniu Edita Šukytė.

Mero pavaduotojas Algis Bekeris, kuris eina rajono vadovo pareigas mero išvykos metu, „Šilutės naujienoms“ sakė, kad kelionės išlaidos bus apmokėtos iš savivaldybės biudžeto – visiems Šilutės delegacijos nariams įformintos komandiruotės.

Šilutiškiai iš kelionės turėtų sugrįžti antradienį, gegužės 23 dieną. A.Bekeris negalėjo išsamiau papasakoti apie išvykusios delegacijos tikslus. Jo žiniomis, savivaldybės politikai ne tik lankysis Alanijos miesto šventėje, bet ir domėsis Alanijos savivaldos modeliu. S.Tamašauskienė žadėjo pasidomėti Alanijos savivaldybės švietimo sistema.