MES KVIEČIAME PASIRINKTI DARBŠTŲ IR PATIKIMĄ KANDIDATĄ – KĘSTĄ KOMSKĮ!

 darius steponkusDarius Steponkus, Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas.

Seimo narį Kęstą Komskį pažįstu jau daugelį metų. Galiu apie jį pasakyti tik gerų atsiliepimų. Tai – konkretus, dalykiškas ir savo žodžio besilaikantis žmogus. Darbas su K. Komskiu yra tikras malonumas.

Nepaslaptis, kad su gydymo įstaigų renovacija susijusių projektų sėkmė priklauso nuo politikų pozicijos, veiksmų. Ir mūsų įstaigos renovacija pagaliau buvo išjudinta iš mirties taško – jau pradėtas Vidaus ligų ir Neurologijos skyrių remontas. Nuo ligoninės pastatymo laikų nedaug kas juose keitėsi, o Kęsto Komskio dėka šita problema buvo išspręsta labai greitai. Smagu, kad netgi prasidėjus darbams jis mūsų nepamiršta, asmeniškai domisi, kuruoja, pataria, tarpininkauja. Už tai esu tikrai dėkingas Seimo nariui K. Komskiui.

kuncaitis robertasRobertas Kuncaitis, krepšinio treneris.

Su Kęstu Komskiu mes visais klausimais bendraujame tikrai šiltai, draugiškai. Ir apie sportą, krepšinį, ir apie gyvenimą pasikalbame. Jis visuomet atsiliepia į mano prašymus susitikti aptarti kokias mano darbo srities problemas, visuomet randa laiko išklausyti. Tai labai patikimas, kupinas idėjų žmogus. Jis visuomet pataria, ką ir kaip reikia daryti, kaip surasti rėmėjų.

Dar prieš praėjusius rinkimus perskaičiau tuometinę Kęsto Komskio rinkimų programėlę, kurioje buvo aiškiai pasakyta, kad jis stengsis ir darys viską, kad Šilutėje būtų pastatytas mums taip reikalingas Sporto centras. Tai mane užkabino. Jau tuo laiku aš žinojau, kad Kęstas Komskis savo sumanymą tikrai įgyvendins. Vėliau, kiek teko susitikti, visuomet apie Sporto centrą pasikalbėdavome, jis informuodavo, kiek su Sporto centru susiję darbai pasistūmėjo, kas trukdo, kad ne viskas vyksta taip greitai ir sklandžiai, kaip norėtųsi. Svarbiausia, kad šiuo klausimu yra dirbama ir aš tikrai tikiu, kad Sporto centrą vieną dieną mes turėsime.

Tikėjimo man duoda realių darbų, kuriuos įgyvendino Kęstas Komskis Pagėgiuose, pavyzdys. Esu pats kilęs iš Pagėgių ir mačiau, kaip jie keitėsi. Ir dabar dažnai važiuoju per Pagėgius, neatsistebiu pokyčiais. Tai yra žmogus, kuris turi širdį, turi idėjų ir noro dirbti savo kraštiečių labui. Kažkada Juknaičiai turėjo direktorių Zigmą Dokšą, kuris labai stengėsi ir gražino Juknaičius. K.Komskį aš vadinu Pagėgių Dokšu. Tikiu, kas jis taps ir Šilutės Dokšu.

stasys liepis1_copyStasys Liepis, statybų bendrovės vadovas.

Kęstą Komskį apibūdinčiau taip – labai darbštus, rūpestingas ir žodžio žmogus. Esu pastebėjęs, kad jam nėra klausimų, kuriuos jis atsisakytų spręsti. Labai įsiklauso į žmonių nuomonę. Pažįstu jį jau daug metų, dar nuo tada, kai jis buvo meras. Tai labai kovojantis už savo kraštą politikas. Labai naudinga tokį politiką siųsti atstovauti Seime, kad padėtų pritraukti kuo daugiau investicijų į savo kraštą. Kaip tai daryti, jis labai gerai žino ir sugeba.

Politinė reklama bus apmokėta iš partijos Tvarka ir teisingumas kandidato Kęsto Komskio politinės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr.  PR0595.{jcomments off}