MES KVIEČIAME PASIRINKTI DARBŠTŲ IR PATIKIMĄ KANDIDATĄ – KĘSTĄ KOMSKĮ!

sveikina dulkyte_09_02Laima Micienė, Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė.

Draugijos pirmininke dirbu jau 12 metų. Ko gero, beveik visus tuos metus ir bendraujame su Seimo nariu Kęstu Komskiu. Visomis progomis, visais atvejais, visais klausimais, kada tik kreipiausi, gavau teigiamą atsakymą ir pagalbą. Nesvarbu, rimtesni tai buvo klausimai, ar tiesiog švenčių, išvykų reikalai, nei vienu atveju mums nebuvo atsakyta. Yra tokių politikų, kurie net į elektroninį laišką nesivargina atrašyti. Seimo narys Kęstas Komskis yra, ko gero, vienintelis, kuris į visus prašymus, į visus kreipimusis sureaguoja, visada randa kokią nors išeitį ir stengiasi padėti. Mes visi palaikome Kęstą Komskį, bendravome ir bendrausime. Labai tikimės, kad jis ir toliau atstovaus mūsų kraštui.

P1220524Jonas Bendžius, Šilutės Pamario mokyklos direktorius.

Man aktualiausias ir labiausiai rūpintis reikalas yra mokyklos gerovė. Kai pradėjau eiti mokyklos direktoriaus pareigas, siekdamas mūsų bendruomenei sudaryti geresnes ugdymo sąlygas, pagalbos kreipiausi į įvairius politikus. Tačiau atsimušiau kaip į sieną. Politikai niekad nesilankė mokykloje. Gal tik prieš rinkimus. Tai, kaip gyvena ir kuo gyvena Šilutės švietimas, nebuvo niekam įdomu. Kitaip elgėsi Seimo narys Kęstas Komskis. Jis atėjo į mokyklą, domėjosi mūsų problemomis, bendravo su mokyklos bendruomene. Išklausęs pripažino, kad kažką daryti tikrai reikia, ir pažadėjo pasidomėti, kuo gali mums padėti.

Po dviejų savaičių Seimo narys apsilankė dar kartą ir pranešė, kad yra galimybė vykdyti energetinius projektus mokykloje, todėl kreipėsi į savivaldybės vadovus ir taip buvo pradėti šie projektai ruošti. Sulaukėme ir investicijų, dalis remontų jau pradėta.

Šis žmogus atėjo, domėjosi,  pateikė pasiūlymų ir vykdo savo pažadus, jam svarbu, kaip gyvena mokyklos ir kitos švietimo įstaigos, domisi, kas apskritai vyksta rajone. Šis Seimo narys padarė tai, ko aš nesulaukiau iš vietinių Šilutės politikų. Man asmeniškai patiko dalykiškumas ir žodžio laikymasis.

stoskus vygantasVygantas Stoškus, pedagogas, ansamblio „Karčema“ vadovas.

Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis yra žodžio žmogus, supranta kultūrą, kultūros srityje dirbančius žmones. Ji niekada nekeičia savo nuomonės ir nepamiršta pažadų – jei pasakė, kad padės parems, būtinai taip ir padarys. Man tai labai aktualu, organizuojant renginius. O yra politikų, Seimo narių, kurie tik daug šneka, bet nieko nedaro.

Aš daug metų organizuoju Rusnės kantri muzikos, jaunimo muzikos grupių festivalį. Seimo narys K. Komskis yra šių renginių globėjas, rėmėjas, palaikytojas. Ir jaunimą puikiai supranta – jau aštuntus metus prisideda organizuojant Pamario talentų konkursą.

Artėja Šilutės kultūros centro renovacija. Smagu, kad jis labai ja domisi, remdamasis Pagėgių patirtimi (Pagėgiuose pastatytas labai gražus, naujas kultūros centras), pataria, ką ir kaip reikėtų padaryti.

Pastebiu, kad visus jo darbus jau pradeda vertinti ir Šilutės krašto žmonės. O darbai jo jau tikrai labai gerai matomi. Esu įsitikinęs, kad politiką reikia vertinti ne pagal žiniasklaidoje pateikiamą nuomonę ar žmonių kalbas, o būtent pagal nuveiktus darbus.

PancerovaJūratė Pancerova, Šilutės kultūros ir pramogų centro direktorė

Lietuvos Respublikos Seimą sudaro Seimo nariai – Tautos atstovai. Kiekvienas Seimo narys atstovauja visai tautai. Tai didžiulė atsakomybė.  Todėl Seimo narys turi domėtis kuo gyvena tauta, tai yra kiekvienas iš mūsų.

Mes, kultūros darbuotojai,   džiaugiamės Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio dėmesiu kultūros bendruomenei. Jis visada pasiruošęs išklausyti  ir padėti išspręsti  iškilusias problemas. Rengiant biudžetinių įstaigų įstatymo pakeitimo projektą
K.Komskis, Šilutės ir Pagėgių kultūros darbuotų prašymu, susitiko su kultūros darbuotojais, kurie vicepirmininkui išsakė savo pastabas dėl kai kurių įstatymo pakeitimo straipsnių. Kultūros darbuotojų išsakytos  pastabos buvo perduotos įstatymo rengėjams.

Prieš keletą metų įkūrus Lietuvos kultūros tarybą, per kurią yra skiriamas finansavimas kultūros projektams, regionų kultūros įstaigos pajutome sumažėjusį finansavimą regiono projektams.  Susitikime su kultūros darbuotojais vicepirmininkas Kęstas Komskis  taip pat išsakė susirūpinimą dėl regionų atskirties.

Tikimės, kad turėdamas politinės ir darbo Seime patirties, inicijuos įstatymų projektus, kurie  padės  spręsti regionų problemas.

Politinė reklama bus apmokėta iš partijos Tvarka ir teisingumas kandidato Kęsto Komskio politinės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr.  PR0594.{jcomments off}