Metas galvoti apie vasarą: į keliones kviečia „Upaitė“

Šilutiškiai mėgsta keliauti, o atlaisvinus buvusios pandemijos apribojimus keliauti pradėjo ypač aktyviai. Šilutės centre, Lietuvininkų g. 24 kelionių agentūrą “Upaitė” atidariusi Aurelija Kalvaitienė sako, kad dabar pats laikas planuoti vasaros poilsį ir užsisakyti keliones.

Šilutiškiai ieško naujų krypčių

„Upaitė“ Šilutėje veikia jau nuo 2019-ųjų, tad ir jos įkūrėja jau gerai pažino pamariškių pomėgius.

Pasak Aurelijos, pandemijos metais kai kurie kelionių mėgėjai buvo prisitaikę prie situacijos ir atsisakė savo pomėgio. Kiti priešingai – įvykdę skirtingų šalių nurodytus reikalavimus visgi keliavo.

„O pasibaigus pandemijai mūsų kraštiečiai ir vėl atkuto – suskubo keliauti“, – sako pašnekovė.

Anot jos, ypač populiari kryptis iki šiol buvo Egiptas, tačiau vis daugiau šilutiškių atranda ir kitas egzotines šalis.

„Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja kelionės į Tailandą, Seišelių salas, Zanzibarą, Dominikos respubliką“, – sako kelionių organizatorė.

Vis dar labai populiarios kelionės ateinančiai vasarai į Turkiją, Bulgariją, Graikiją, neatsilieka populiarumu ir Juodkalnija, Albanija. O šiemet, pasak Aurelijos, ypač didelio dėmesio sulaukia ir Tunisas – norinčiųjų jį pamatyti vis daugiau.

„Šilutiškiai nori pamatyti vis ką nors naujo, klausia naujų krypčių. O jei pageidaujama kryptimi iš Lietuvos oro uostų nėra tiesioginių skrydžių, žmonės netingi skristi ir su persėdimu Lenkijoje“, – sako pašnekovė.

Pats metas galvoti apie vasarą

Įdomu tai, kad, anot A. Kalvaitienės, vyresnio amžiaus pamario gyventojai irgi nesėdi vietoje. Tiesa, jie dažniau renkasi pažintines keliones autobusais po Europos valstybes.

Anot „Upaitės“ vadovės, dabar pats metas pagalvoti apie vasarą ir planuoti pažintines ar poilsines keliones.

O šiuo metu kaip tik prasidėjo kelionių mugė, kurios metu siūloma įsigyti kelionių su ypač palankiomis nuolaidomis.

Agentūra „Upaitė“ individualiai pasiūlys ir rezervuoti norimą viešbutį ar įsigyti lėktuvų ar keltų bilietus.

Susidomėjusieji gali paskambinti telefonu 8 688 39447, informaciją galima rasti ir info@upaite.lt arba interneto svetainėje www.upaite.lt. Galima ir tiesiog užsukti į Lietuvininkų g. 24, Šilutėje, esančią agentūrą.