„Metų specialisto“ apdovanojimas – E. Paulauskaitei

Biržų pilyje įvyko iškilmingi „Metų specialisto“ apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės.

Šiemet vienas „Metų specialisto“ apdovanojimas atiteko Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, mokinių sveikatos priežiūrą vykdančiai Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje, Eimantei Paulauskaitei.

Apdovanojimų renginį įkvepiančia sveikinimo kalba atidarė Biržų r. savivaldybės vadovai. Sveikinimo žodžius taip pat tarė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) vadovė, doc. dr. Jūratė Grubliauskienė, Prezidento patarėja Lina Svidinskaitė, Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas dr. Kęstutis Štaras, Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU), Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento, Higienos instituto atstovai, nuotolinius sveikinimus siuntė ir eurokomisaras dr. Vytenis Andriukaitis.

„Metų specialistė“ Eimantė Paulauskaitė pasveikinta ne tik Biržuose vykusioje šventėje.  Šilutės savivaldybėje Eimantę pasveikino ir Šilutės r. savivaldybės vadovai.

Graži ir prasminga „Metų specialisto“ apdovanojimų tradicija SVSBA puoselėjama nuo 2016 metų, o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.

„Džiaugiuosi, kad Šilutės visuomenės sveikatos biuro „Metų specialiste“ išrinkta būtent Eimantė. Tai jaunas, bet atsakingas žmogus, o svarbiausia, mylintis savo darbą“, – sakė Šilutės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Kristina Surplė.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija.

„Šilutės naujienų“ inf.