Migracijos padaliniai informuoja gyventojus apie darbo laiką rinkimų dieną

balsavimas-namuoseTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus pareigūnai informuoja, jog Migracijos padalinių darbuotojus Tauragėje, Šilutėje ir Šilalėje, esant būtinumui, bus galima išsikviesti iš namų rinkimų į savivaldybių tarybas dieną, kovo 1-ąją, nuo 8.00 iki 17.00 valandos.

Tai daroma piliečių, norinčių pareikšti savo valią rinkimuose ir nespėjusių laiku atsiimti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento, patogumui.

Gyventojai, kurie pametė ar kitaip prarado asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, rinkimų dieną gali kreiptis į Migracijos padalinius Tauragėje, Šilutėje ir Šilalėje, kur jiems bus išduotas laikinas pažymėjimas, leisiantis pasinaudoti rinkėjo teise Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimuose.

Pagėgių gyventojai dėl asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų turėtų kreiptis į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrių. Laikinajam pažymėjimui įgyti asmuo su savimi turi atsinešti nuotrauką (3×4 cm).

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai ragina gyventojus laiku pasirūpinti galiojančiais asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais  ir neatidėlioti to paskutinei minutei.