Milijonines peržiūras renkantys Victoria & Martin Lu pristato naują dainą

 

Untitled-1 copyJau pusantrų metų sėkmingai egiztuojantis pop electronicos duetas Martynas Liulys (23 m.), arba tiesiog Martin Lu, ir Viktorija Rupeikytė (23 m.) per pastarąjį mėnesį gyvenime žengė du svarbius žingsnius. Scenos duetas, kurie buvo pora ir gyvenime, nusprendė išsiskirti. Tačiau ir toliau kurti dainas, kurios sulaukia itin didelio klausytojų susidomėjimo. Be to, Martin ir Victoria išmėgino naują muzikos stilių. Naujojo skambesio dainą „Tu ir aš“ jiedu dabar pristato klausytojams.

„Tai daina apie meilę, įrašyta lietuvių kalba. Žmonės sakė, kad dauguma mūsų kūrinių buvo minoriniai, todėl šį kartą nusprendėme sukurti gerokai linksmesnę dainą“, – pasakojo Martin Lu. Vyrukas patikino, kad džiaugiasi, jog jo ir scenos partnerės dainos yra gimtąja kalba.

„Mes esame savo šalies patriotai. Tačiau sukurti gerą tekstą lietuviškai yra gerokai sunkiau nei užsienio kalba“, – pridūrė pašnekovas. „Sudėjome į šią dainą daug savęs, mums patiems naujasis kūrinys labai patinka, tikimės, kad jį pamėgs ir klaustyojai“, – kalbėjo V.Rupeikytė.

Šis muzikinis duetas iš kitų Lietuvos muzikantų išsiskiria tuo, kad viską atlieka patys. „Dažniausiai aš sukurdavau dainos akustinę versiją, parašydavau žodžius, o Martin viską aranžuodavo. O naujausią dainą „Tu ir aš“ – tiek žodžius, tiek muziką – sukūrėme per pusę su Martynu“, – pasakojo Victoria.

Savo muzikos gerbėjams Martynas ir Viktorija niekada neslėpė, kad jie pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tačiau viskas pasikeitė per pastarąjį mėnesį. „Negaliu pasakyti, jog mes susipykome. Priešingai – labai gerai sutariame, tačiau supratome, kad dėl tam tikrų asmeninių priežasčių negalime būti pora. Sunkus dabar periodas“, – apie skyrybas kalbėjo V.Rupeikytė.

Martynas neslėpė, kad skyrybos jį smarkiai paveikė. „Esu labai jautrus žmogus. Viktorija man minėjo, kad jai nėra sudėtinga nutraukus santykius būti kartu scenoje kaip kolegoms. O man tai labai sunku. Bet aš stengiuosi daryti viską, kad asmeniniai dalykai ir nutrūkusi meilė nepakenktų mūsų duetui“, – atviravo M.Liulys.

Tiek Viktorija, tiek Martynas yra kilę iš Šilutės krašto. Viktorija dar būdama penkerių pradėjo muzikuoti, lankė pianino pamokas, baigė muzikos mokyklą, o vėliau ir Klaipėdos Stasio Šimkaus muzikos konservatoriją. „Turėjau būti operos soliste, baigiau operinio dainavimo studijas. Tačiau dabar atlieku visai kitokią muziką“, – šyptelėjo V.Rupeikytė, kuriai po mėnesio sueis 24-eri.

M.Liulys niekada profesionaliai muzikos nesimokė. Tačiau didelę aistrą muzikai turintis vaikinas pats išmoko prodiusuoti dainas, jas aranžuoti ir tobulinti iki tol, kol skambesys bus nepriekaištingas.

Lrytas.lt inf.