Minijoje nuskendo žvejas, garažo duobėje buvo įkalintas vaikinas

 nuskendo minijoje zvejasSekmadienio pavakarę Minijos upėje, netoli Kintų, nuskendo čia žvejojęs pusamžis vyras. Kartu žvejojusių draugų pastangos jį gaivinti rezultatų nedavė.

Praėjusios savaitės ketvirtadienį visų specialiųjų tarnybų pastangomis išgelbėtas 23 metų vaikinas, kuris kelias dienas buvo išgulėjęs garažo duobėje, negalėdamas iš jos išlipti.

Šeštadienį gelbėtojai užgesino gaisrą ir išgelbėjo dūmais apsinuodijusį vyrą, gyvenantį Šilutėje, Tilžės gatvėje.

Žvejo atgaivinti nebepavyko

Apie 18 val. Kintų seniūnijos Prycmų kaime, Minijos upėje žvejojo trys vyrai. Kaip vėliau pasakojo du draugai, sutemus trečiasis jų draugas nutarė meškeres užmesti atokiau nuo jų ir patraukė krantu į kitą vietą.

Kiek vėliau abu likusieji žvejai pamatė upe plaukiant kažkokį ryškiai oranžinį daiktą – kaip tik tokios spalvos, kokia buvo jų trečiojo draugo striukė.

10-15 metrų atstumu nuo kranto srovės nešamą daiktą vyrai meškerėmis prisitraukė prie kranto. Tuomet ir pastebėjo, kad tai – ne tik striukė, bet ir jų bičiulio kūnas.

Ištrauktas ant kranto vyras buvo gaivinamas, tačiau jį atgaivinti nebepavyko nei jo bičiuliams, nei iškviestiems greitosios pagalbos medikams.

Kaip 54 m. vyras pateko į vandenį, neaišku. Mačiusių įvykį žmonių nenustatyta.

Gelbėjo ir į duobę įkritusį vaikiną, ir užsidegusį vyrą

Ketvirtadienį Šilutės ugiagesiai buvo iškviesti į Tilžės gatvę, kur į garaže esančią duobę buvo įkritęs jaunas vaikinas. E.D. jau ne vieną dieną gulėjo duobėje ir buvo labai sušalęs, bet dar sąmoningas. Padėti jį ištraukti gelbėtojus pakvietė greitosios pagalbos medikai.

23 metų E.D. prieš mėnesį buvo paskelbtas dingusiu be žinios po to, kai spalio 19 d. išėjo iš namų ir ilgai negrįžo.

Greitosios pagalbos medikai gelbėtojus kvietė ir sekmadienį vakare, kai reikėjo pagelbėti Laisvės alėjos 2 namo gyventojui.

Šeštadienį ugniagesiai dalyvavo operacijoje Saugų seniūnijos Joniškės miške, kur apie 18.30 buvo rastas sprogmuo. Jiems teko užduotis saugoti teritoriją.

Tebevykstant sprogmens neutralizavimo darbams, Šilutės PGT buvo pranešta apie Šilutėje, Tilžės gatvėje, kilusį gaisrą.

Dviejų aukštų name, kuriame kilo gaisras, gyvena kelios šeimos. Ugniagesius iškvietė sunerimę kaimynai. Pajutę stiprų dūmų kvapą gyventojai išėjo į koridorių ir pamatė, kad dūmai verčiasi iš buto, kuriame gyvena taurelės nevengiantis 61 metų vyriškis L.L.

Atskubėję ugniagesiai į butą, esantį mansardoje, galėjo įeiti tik su kvėpavimo aparatais. Bute jie aptiko pusamžį vyriškį, kuris dūmų pilnoje patalpoje pats bandė gesinti ugnį – ant liepsnojančios antklodės užpylė kibirą vandens. Žmogus išvestas iš uždūmintų patalpų. Ugniagesiai taip pat į lauką išnešė aprūkusį fotelį ir antklodę.

Apsinuodijęs vyras perduotas medikams. 

Kaimynai patyrė didelį stresą, jie nuogąstauja, kad vieną dieną šis žmogus gali sudeginti visą namą.