Minijos krantinių tvarkymo darbai artėja prie pabaigos

minijos krantaiNetrukus, greičiausiai rudenį, Šilutės rajonas turės dar vieną itin patrauklų, jaukiai sutvarkytą turistų traukos objektą, kur puikiai su žmogaus veikla dera gamtos natūralumas. UAB „Šilutės polderiai“ jau atlieka baigiamuosius darbus Minijos kaime, kur sutvirtinti Minijos upės krantai, sutvarkyti pylimai, įrengti takai ir poilsio aikštelės.

Čia dirbančios UAB „Šilutės polderiai“ direktorius Arūnas Jagminas sako, jog Minijos kaimo pakrantės galėjo būti baigtos Minijos krantinetvarkyti prieš 1,5 metų. Darbus sutrukdė kilęs skandalas dėl iškirstų medžių, kuriuos teko iškirsti, nes jie kėlė grėsmę Minijos upės pakrančių pylimams ir trukdė įgyvendinti pakrančių sutvarkymo projektą. Bendrovei teko iš naujo derinti projektą. Buvo prarastas ne tik  laikas, bet ir ES paramos lėšų dalis – apie 1,5 mln. litų.

Anksčiau projektui buvo skirta apie 6 mln. litų, o dabar visus darbus atlikti teko už 4,4 mln. litų.

Rajono merė Daiva Žebelienė, jos pavaduotojas Algirdas Balčytis ir rajono Tarybos narys Arvydas Jakas vyko į Minijos kaimą apžiūrėti tvarkomų krantinių. Juos pasitiko „Šilutės polderių“ vadovas A.Jagminas, kuris parodė įrengtus takelius ant pylimų, estetiškus laiptelius į upę ties kiekviena sodyba ir poilsio aikšteles.

Krantinės bus apšviestos šviestuvais, kuriuos įrengs UAB „Įtampa“.