Miške rasta negyva rajono tarybos nario žmona (atnaujinta)

Sausio 5-osios, trečiadienio vidudienį šalia Šilutės esančiame Šilmeižių k. miške, rastas 58 m. moters kūnas. Netrukus šalį apskriejo žinia, jog tai Šilutės savivaldybės tarybos nario Audriaus Endzino žmona.

Pexels nuotr.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kaip praneša lrytas.lt, dar trečiadienį Tauragės apskrities VPK atstovė Lina Banienė žiniasklaidai pranešė, jog pirminiais duomenimis, smurto žymių ant moters kūno nepastebėta. Tačiau jau kitos dienos policijos įvykių suvestinėje nurodyta, jog ant moters kūno rasta nubrozdinimų.

Pasak policijos atstovės, moters dar iš vakaro pasigedo jos vyras. „Jis visą naktį jos ieškojo, o ryte kreipėsi į pareigūnus. Kai vyras kreipėsi, buvo paskelbta moters paieška“. Mirusią moterį rado paiešką su kinologais pradėję ir vietovę aplink jos namus šukavę pareigūnai.

„Dabar reikia laukti ekspertizės. Tik ekspertai gali pasakyti, kokia buvo moters mirties priežastis“, – sakė Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė.

Dar viena negyva moteris, kuriai buvo 38 m., tą pačią dieną, tik ryte, apie 8.15 val. rasta Katyčių sen. Stubrių k. Pranešama, kad šios moters kūnas be išorinių smurto žymių. Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.