Miškininkai vykdys akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus”

Pernai metų eglučių dalinimas Klaipėdoje. / D.Vasiliauskienės nuotr.Visų laukiamoms metų pabaigos šventėms beldžiantis į duris Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija ir visos šalies miškų urėdijos rengia akciją „Parsinešk Kalėdas į namus”, kurios metu planuoja išdalinti žmonėms daugiau nei šimtą tūkstančių eglių šakų.

Gruodžio 21 dieną Šilutėje, prie Kultūros ir pramogų centro Šilutės miškų urėdija dalins eglių šakeles visiems norintiems.

Jau trečius metus iš eilės miškininkai dovanos Lietuvos gyventojams kalėdines eglių šakas. Šiemet akcija gruodžio 21 dieną nuo 14 val. vyks visoje Lietuvoje, didžiųjų miestų ir miestelių centrinėse aikštėse, prie papuoštų miestų eglių.

Šios akcijos tikslas ne tik atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į tai, kad prieš šventes eglučių jaunuolynai tampa visų „taikiniu”, o tai skatina miškų niokojimą siekiant pasipelnyti būtent šiuo laikotarpiu, bet ir noras pasirūpinti, kad visi žmonės namuose turėtų gyvą miško dalelę – eglės šaką.

Eglučių šakų dovanojimo akcija – daugiatikslė. Ji prisideda prie gamtosaugos, ugdo bendrapilietiškumą, kūrybinius sugebėjimus, ypač jaunimo ir vaikų tarpe. Miškininkai nori atkreipti dėmesį į tai, kad namus galima originaliai papuošti ir eglės šaka, kuri tikrai suteiks tiek pat džiaugsmo.