Mitybos specialistė V.Kurpienė ir B.Nicholson padeda išpildyti vaikų svajones

grajauskieneVilniuje, „Beatos virtuvės“ patalpose, Saugų vaikų globos namų geradarė Virginija Grajauskienė surengė antrąją savo įkurto labdaros fondo paskaitą „Sveikai maitinuosi, ar tik galvoju, kad valgau sveikai?“.

Į paskaitą pakvietusi garsią mitybos specialistę Vaidą Kurpienę, V.Grajauskienė sulaukė daug klausytojų, kurie paaukojo beveik 800 eurų Saugų vaikų globos namų vasaros stovyklai.

„Nuo devyniolikos metų kasmet dalyvauju socialiniuose projektuose ir mielai prisidedu prie gražių ir prasmingų iniciatyvų. Man patiko V.Grajauskienės paramos fondo idėja rengti šį labdaringą paskaitų ciklą, skirtą Saugų globos namų vaikų vasaros stovyklos įgyvendinimui. Dalyvaudama šiame socialiniame projekte ir neatlygintinai vesdama paskaitą apie sveiką mitybą žinau, kad ne tik prisidedu kuriant vasaros atostogas vaikams, bet galiu padėti žmonėms sužinoti kaip valgyti sveikai, įvairiai, skaniai ir pasiekti savo norimų rezultatų“, – sakė sertifikuota mitybos specialistė V.Kurpienė.

„Sveikatos ir lieknėjimo tema labai aktuali moterimis. Pati lankiau V.Kurpienės vedamus kursus „Sulieknėk sveikai“ ir per paskutinį pusmetį numečiau 23 kg, todėl kilo mintis ją pakviesti į labdaringą paskaitą. Idėja pasiteisino – užsiregistravo net 39 dalyviai ir surinkta 780 Eur. Beata irgi gražiomis akcijomis jau ne pirmą kartą prisideda  padėdama Saugų vaikų globos namams ir šį kartą suteikė patalpas renginiui“, – pasakojo V.Grajauskienė.

„Manau, kad svarbu yra asmeninė moterų iniciatyva. Tai puikus tokios iniciatyvos pavyzdys, kai labdaringa veikla įgyja prasmę gražiuose darbuose. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie V.Grajauskienės organizuojamos paramos Saugų vaikų globos namų auklėtiniams“, – sakė Beata Nicholson.

Organizuoti paskaitų ciklą V.Grajauskienę paskatino vaikų prisiminimai apie pernai vasarą vykusią Saugų vaikų globos namų stovyklą Kintuose. Įdomūs seminarai ir paskaitos bei noras daryti kilnius darbus pritraukia nemažai dalyvių.

Prisidėkite prie šio projekto ir atvykite į vasaros stovyklą Kintuose birželio 28 d. – liepos 3 d.

Daugiau informacijos – www.vgparamosfondas.lt .