Modernaus muzikinio lavinimo mokykla vaikams ir suaugusiesiems atveria duris Šilutėje

MUZIKOS MOKYKLA 1Jeigu mažylis augdamas girdėjo dainuojančią mamą, jis pats dainuos, tačiau jei jį supo triukšmas, sklindantis iš televizoriaus ar kompiuterio, sunku tikėtis, kad jis bus jautrus muzikai.

Kiekvienas vaikas savyje nešioja muziką, padėkime jam išsaugoti ir atskleisti ją, suteikime galimybę išmokti jausmų, dvasinio pasaulio kalbos, padedančios įsilieti į supantį pasaulį, suvokti savo vertę jame, bendrauti su juo.

Muzikinis ugdymas paveikia visą gyvenimą

Maždaug devintieji metai yra vadinamasis kritinis amžiaus tarpsnis, kai vaiko muzikiniai gabumai gali išnykti. Tai rodo, koks unikalus yra tėvų, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo muzikos pedagogų vaidmuo ankstyvajam vaikų muzikiniam lavinimui. Kuo ilgiau delsiama suteikti tinkamą muzikinę aplinką, tuo mažiau vaikas turi galimybių suprasti ir pamilti muziką visam gyvenimui.

Paauglystės, brendimo metais perkainojamos vertybės. Emocinis gyvenimas dažnai patiria pralaimėjimą, jei jaunas žmogus nemoka tinkamai vertinti muzikos, ją suvokti. Tuo laikotarpiu muzika gali padėti įveikti psichologinius sunkumus. Vaikystėje įgytas ir išsaugotas muzikalumas kartais labai stipriai veikia tolimesnę žmogaus jausmų raidą.

Nauja modernaus muzikinio lavinimo mokykla

2013 metų rugsėjo mėnesį Lietuvoje duris atvėrė modernaus muzikinio lavinimo mokykla „Conmusica“ – tarptautinė mokykla, suteikianti galimybę lavinti muzikalumą nuo priešgimdyminio laikotarpio iki trečiojo gyvenimo periodo – brandaus amžiaus žmonėms.

„Conmusicos“ programą kūrė ilgalaikę patirtį muzikos pedagogikos srityje turintys pedagogai, kurie paruošė programas kiekvienam amžiaus tarpsniui atskirai. Pagal šią programą vaikams siūloma tokia mokymosi forma, kuri atitinka jų amžių ir vystymosi laikotarpį.

Laikotarpis iki 6-erių metų yra svarbus ir klausos lavinimui, ir kalbinių gebėjimų vystymuisi. Kiekvienam amžiui paruoštos nuotaikingais paveikslėliais iliustruotos dainelių knygelės. Kiekvieną pamoką vaikus pasitinka ir linksmam muzikavimui nuteikia conmusicapersonažai – bebriukas Maksas ir peliukė Mija.  Pamokos vyks Šilutėje, Turgaus g. 12.

Pirmoji – parodomoji pamoka. Į ją visi norintieji kviečiami nemokamai. Pakanka tik paskambinti mokytojai telefonu.

Mes stengiamės sukurti vaikams gerą atmosferą, žaismingą aplinką, kurioje jie puikiai jaustųsi muzikuodami, pasitikėtų savimi, augtų kūrybiški, formuotų savitą požiūrį į muziką.

„Conmusicos“ programos tikslas yra ne tik muzikinių sugebėjimų ir žinių perteikimas, bet ir asmenybės lavinimas.

Kviečiame pradėti registruotis į pamokas ir atrasti muzikos subtilybes kartu su „Conmusica“! Įsilieti į mūsų gretas kviečiame ištisus metus.

Šilutės „Conmusica“ klasėje veiks šios programos:

* Programa nėščioms mamytėms – nuo 6-ojo mėnesio;
* Programa „Maksas ir Mija į gyvenimą su muzika“ – kūdikiams nuo gimimo iki 1 metų;
* Programa „Makso ir Mijos muzikiniai nuotykiai“ skirta vaikučiams nuo 1 iki 2,5 metų;
* Programa „Maksas ir Mija muzikuoja“ – vaikučiams nuo 2,5 iki 4 metų;
* 4 dalių mokomoji programa „Maksas ir Mija muzikos šalyje“ – 4-6 metų vaikams;
* Vokalo pamokos vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems. Mokytoja Liucina Stakvilevičienė, tel. +370 608 14 341
* Klavišinių pamokos vaikams nuo 6 metų ir suaugusiesiems. Mokytoja Aušra Šlažienė, tel. +370 689 29 434