Modernizuojama Šilutės techninių apžiūrų stotis padės taupyti laiką

transkonaDvi patikros linijas turėjusi Šilutės techninių apžiūrų stotis (TAS) patenka į labiausiai apkrautų TA centrų penkioliktuką: daugiau automobilių pasitikrinti savo „sveikatą“ atvyksta tik į Lietuvos didmiesčiuose esančias stotis. Atsižvelgdami į klientų poreikius, Klaipėdos regione techninę apžiūrą atliekančios įmonės „Transkona“ vadovai nusprendė rekonstruoti Šilutės TAS ir gerokai padidinti jos pralaidumą.
„Lig šiol Šilutėje dirbo dvi techninės patikros linijos – viena skirta sunkiajam transportui, o kita lengviesiems automobiliams. Per metus čia būdavo atliekama apie 15 500 pirminių (turint galvoje, kad daliai automobilių, turinčių didelių trūkumų, tenka kartoti vizitą po remonto – bendras klientų srautas gerokai didesnis) techninės apžiūros procedūrų. Žiemos laiku šios dvi patikros linijos iš esmės visiškai neapkrautos, tačiau pavasarį ir ypač vasarą, kai į eismas tampa akivaizdžiai intensyvesnis, prie Šilutės TAS formuodavosi laukiančiųjų eilė. Siekdami išspręsti šią problemą pradėjome Šilutės TAS rekonstrukciją – trečiosios patikros linijos statybas. Ji leis papildomai kasmet priimti iki 8000 automobilių“, – teigia bendrovės „Transkona“ generalinis direktorius Paulius Pleskovas.

DSC04639Jei statybininkai, su kuriais buvo pasirašyta sutartis, laiku atliks visus svarbiausius darbus, tikimasi, kad po maždaug keturių mėnesių bus galima pradėti montuoti specialią, patikrai būtiną įrangą. Kadangi statybų metu Šilutės TAS nebus uždaroma, gali būti, kad čia atvykstantys automobilininkai patirs tam tikrų nepatogumų.

„Mes iš anksto atsiprašome, jei dėl statybų technikos manevrų ar kitų darbų, sumažės erdvės prie Šilutės TAS ar kils panašių nepatogumų. Tačiau gera žinia yra ta, kad po rekonstrukcijos šioje stotyje viskas vyks kur kas greičiau. Čia atsiras galimybė iš anksto registruotis apžiūrai internetu ir pasirinkti tokį laiką, kuris patogiausias pačiam automobilio šeimininkui. Tokiu atveju viskas trunka viso labo apie 20-30 minučių. Taip pat ruošiamės įdiegti ir kitų klientų priėmimo proceso pagreitinimo priemonių. Juolab, kad turime geros praktikos – prieš du metus analogiška apžiūros linija buvo įrengta Kretingoje, kuri pateisino tiek mūsų, tiek klientų lūkesčius“, – teigia P. Pleskovas.

Šilutės TAS rekonstrukcija ir plėtra kainuos apie 450 tūkst. eurų.