Modernūs vestuviniai žiedai jūsų šventei

Vestuviniai žiedai yra neatsiejama santuokos ceremonijos dalis ir pagrindinis dviejų žmonių įsipareigojimo simbolis. www.auksoisparduotuve.lt/vestuviniai-ziedai didžiuojamės savo vaidmeniu kurdami gražius vestuvinius žiedus, kurie bus branginami visą gyvenimą. Šis vestuvinių žiedų vadovas padės jums suprasti įvairius aspektus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti nuspręsdami, kokie žiedai jums labiausiai tiktų.

Iš kokių metalų galiu rinktis?

Aukso išparduotuvė yra  įsipareigoję kurti aukštos kokybės, patvarius vestuvinius žiedus, kurie tarnaus visą gyvenimą. Renkantis metalą vestuviniams žiedams, rekomenduojame 18 karatų auksą ir platiną dėl jų išskirtinio patvarumo, prižiūrėjimo ir, žinoma, ilgalaikio grožio. Jei turite jautrią odą, geriausias pasirinkimas yra platina arba titanas, kurie yra 100% hipoalergiški. Krūva nestandartinių vestuvinių žiedų iš baltojo, geltonojo, rožinio aukso ir platinos.

Auksas

18 karatų auksas yra trijų skirtingų spalvų, žinomų kaip balta, geltona ir rožinė. Visas 18 ct auksas yra 75% gryno aukso, o likusieji 25% pagaminti iš skirtingų metalų derinio, kuris suteikia papildomo tvirtumo ir sukuria pasirinktą spalvą. Baltajam auksui taikomas papildomas jo spalvos pagerinimo procesas, kai jis padengiamas baltu metalu, vadinamu rodžiu, kad paslėptų gelsvus atspalvius, atsirandančius dėl aukso kiekio. Ši danga laikui bėgant nusidėvi ir turi būti pakeista kas 6–18 mėnesių, kad būtų optimalus ryškumas. Rodžio danga gali būti pakartotinai naudojama už minimalų mokestį.

Rožinis ir geltonasis auksas nėra padengtas, nes aukso kiekis sukuria atitinkamas spalvas.

Auksiniai žiedai gali būti pagaminti ir su mažesniu aukso kiekiu. 9 karatų auksas yra tų pačių spalvų kaip ir 18 karatų auksas (baltas, geltonas ir rožinis) ir yra šiek tiek pigesnis nei 18 karatų auksas dėl mažesnio aukso grynumo. 9 karatų auksas gali būti trapesnis nei 18 karatų ir labiau linkęs įtrūkti. Svarbu įvertinti 9 karatų aukso tinkamumą vestuviniams žiedams, atsižvelgiant į jūsų gyvenimo būdą.

Platina

Platina yra baltas metalas, savo išvaizda panašus į naujai padengtą balto aukso žiedą. Jis nereikalauja jokio dengimo ir laikui bėgant nepraras savo spalvos. Sudėtyje yra 95% grynos platinos ir tik 5% kitų metalų, todėl jis yra pastebimai sunkesnis nei žiedas, pagamintas iš 18 ct aukso. Nors auksas brangesnis nei 18 ct, dėl savo gebėjimo išlaikyti ryškumą laikui bėgant, platina yra populiarus vestuvinių žiedų pasirinkimas. Spustelėkite čia, jei norite išsamų baltojo aukso ir platinos palyginimą.

Metalų derinimas

Kai kuriuose vestuvinių žiedų dizaino akcentuose yra dvi ar daugiau aukso spalvų. Derinant skirtingas spalvas galima sukurti įspūdingą dizaino ypatybę ar raštą. Vyriškas vestuvinis žiedas su 18 ct geltonu ir baltu auksu. Alternatyvūs metalai. Titanas ir cirkonis yra du kiti metalai, kurie pastaraisiais metais įgijo trauką vestuvinių žiedų rinkoje. Titanas yra lengvas, bet tvirtas metalas su tamsiai pilku atspalviu – dažnai apibūdinamas kaip granitinė pilka. Cirkonis yra metalas, kurio savybės panašios į titaną, išskyrus tai, kad veikiant aukštai temperatūrai susidaro juodas paviršius. Kiti „juodieji“ žiedai yra padengti danga arba apkala, kuri, deja, netrunka ilgai dėvint kasdien, todėl cirkoniui būdingas juodinimo savybes jis pranašesnis už kitas juodo žiedo alternatyvas. Cirkonio juodą spalvą sukelia oksidacijos reakcija metalo paviršiuje, todėl atminkite, kad gilūs įbrėžimai gali atskleisti tamsiai pilką metalą po paviršiumi. Nors titano ir cirkonio dydis yra pigesnis nei auksas ir platina, jų dydis negali būti keičiamas ir daugeliu atvejų jų negalima pataisyti, jei jie yra pažeisti, todėl apsvarstykite šias parinktis atsargiai.