Mokėjimo kortelių terminalų tinklas sujungė visus policijos komisariatus

policijaPolicijos patrulių automobiliuose kovo mėn. papildomai įrengta 110, o policijos komisariatuose iki mėnesio pabaigos bus įrengta 40 naujų atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis terminalų.

Planuojama, kad nuo balandžio mėn. visoje Lietuvoje patruliuos 116 policijos automobilių, kuriuose galima sumokėti mokėjimo kortele, o policijos padalinių, turinčių mokėjimo kortelių skaitytuvus, skaičius padidės nuo 99 iki 139.

Pasak pareigūnų, gyventojai vis dažniau pageidauja galimybės atsiskaityti mokėjimo kortele, kai reikia sumokėti baudą už kelių eismo ir kitus pažeidimus policijos komisariatuose ar patruliniuose automobiliuose, taip pat už įvairias rinkliavas, pavyzdžiui, už ginklo išdavimą.

Iki šiol galimybe atsiskaityti mokėjimo kortelėmis labiau galėjo pasinaudoti daugiausiai tik didžiųjų miestų gyventojai, tačiau dabar atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis geografija plečiasi ir į mažesnius miestus.

„Mokėjimo skaitytuvai jau netrukus atsiras visuose policijos komisariatuose, todėl tikiuosi kad ši naujovė padės gyventojams sutaupyti laiko, kai norima kuo skubiau atlikti būtinas procedūras ir atlikti mokėjimus“, – teigia policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

Pasak naujuosius mokėjimo kortelių skaitytuvus įrengusio SEB banko prezidento pavaduotojo ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktoriaus Virginijaus Doveikos, gyventojai ypač vertina atsiskaitymo mokėjimo kortele patogumą valstybinėse įstaigose.

„Kadangi pareigūnai negali priimti grynųjų pinigų, žmonėms tekdavo skubėti į bankų skyrius atlikti pavedimus grynaisiais pinigais, o vėliau grįžti su apmokėjimo čekiu. Tam būdavo sugaištama daug laiko, todėl džiaugiamės, kad šia patogia alternatyva jau galima naudotis vis daugiau vietų ir vietovių“, – sako V. Doveika.

Visi automobiliai, kuriuose galima atsiskaityti bankų kortelėmis, yra pažymėti specialiais lipdukais. Mokėjimo kortelių terminalai policijos komisariatuose bus įrengti artimiausiu metu.