Mokinių olimpiadoje švėkšniškiai – nugalėtojai ir prizininkai

sveksna sportas jurkaitisŠiauliuose vyko Lietuvos olimpinio festivalio finalinės lengvosios atletikos kaimo mokyklų atskirų rungčių varžybos, kuriose dalyvavo stipriausių kaimo mokyklų nugalėtojai – iš viso 48 komandos.

Švėkšniškis Viktoras Jurkaitis pelnė aukso medalį, o Kamilė Ambrozaitė ir Ema Gaisrytė iškovojo bronzos medalius.

Mokyklų komandas sudarė 6 mokiniai, o į komandos taškų kraitį buvo įskaičiuojami 5 geriausi sportininkų rezultatai.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos berniukų komanda nuo prizininkų atsiliko 1 tašku ir liko IV vietoje (80 tšk.). I vietą iškovojo Kėdainių r. Šėtos (90 tšk.), II vietą – Šilalės r. Kvėdarnos K.Jauniaus (89 tšk.), III vietą – Kauno r. Akademijos U.Karvelis gimnazijos (81 tšk.) komandos.

Švėkšnos mergaitės šiemet aplenkė 18 komandų – pelnė 69 taškus ir užėmė VI vietą. I vietą laimėjo Kauno r. Akademijos U.Karvelis gimnazija (99 tšk.), II v. – Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija (97 tšk.), III v. – Kėdainių r. Krakių M.Katkaus gimnazija (74 tšk.).

Geriausiai iš švėkšniškių pasirodė Viktoras Jurkaitis, atkaklioje kovoje laimėjęs čempiono vardą šuolio į aukštį rungtyje (1,95 m). Jis apdovanotas prizu už aukščiausią rezultatą olimpinio festivalio varžybose.

Bronzinėmis prizininkėmis tapo švėkšniškė K.Ambrozaitė, į aukštį iššokusi 1,40 m, ir E.Gaisrytė, rutulį nustūmus 9,52 m.

Vos atsilikę nuo bronzinių medalininkų, 4-ąsias vietas užėmė K.Bočkus (rutulio stūmimas – 13,69 m) ir R.Loginov (šuolis į aukštį – 1,80 m).