Mokinius saugos „Lietuvos draudimo“ ir Savivaldybės akcija „Apsaugok mane“

apsaugok maneVaikams pradedant naujus mokslo metus, visoje Lietuvoje jau keturioliktą kartą vairuotojai raginami atkreipti dėmesį į vaikų saugumą keliuose ir gatvėse. Prie šios „Lietuvos draudimo“ ir šalies savivaldybių iniciatyvos prisijungė ir Šilutės rajono savivaldybė.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis ir AB „Lietuvos draudimas“, atstovaujama  Pamario skyriaus vadovės Danutės Kerinienės, pasirašė susitarimą dėl Šilutės bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių draudimo nuo nelaimingų atsitikimų akcijos „Apsaugok mane“ metu.

Ši akcija vyks visą rugsėjo mėnesį. Visą rugsėjį bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai bus apdrausti „Lietuvos draudime“ nuo nelaimingų atsitikimų, jeigu jie atsitiktų kertant gatvę ar kelią pakeliui į ar einant iš mokyklos. Draudimas galios kasdien nuo 7 ryto iki 21 valandos.

Spaudos konferencijos, kurioje buvo pristatyta akcija „Apsaugok mane“, dalyviai kvietė visas tarnybas, žiniasklaidos atstovus ir specialistus aktyviai ir geranoriškai bendradarbiauti, nes akcijos tikslas kilnus – gyvas ir sveikas vaikas.

Policijos atstovė pažadėjo, kad šventiniuose renginiuose ir visą rugsėjį gatvėse bus sustiprintos pajėgos. Numatoma ir šviečiamoji veikla: pareigūnai lankysis ugdymo įstaigose, pasakos vaikams apie saugų elgesį gatvėse ir kelyje į/iš mokyklos.