Mokslo ir žinių šventės metu saugumą mieste užtikrins gausios policijos pajėgos

pesciuju-perejaKaip ir kasmet, mokslo ir žinių šventės metu, rugsėjo 1-ąją, pirmadienį, ugdymo įstaigas užplūs darželinukų ir moksleivių būriai. Gausios Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų pajėgos, išsidėsčiusios prie pėsčiųjų perėjų ir judriausiose miesto teritorijose, mokslo metų pražios šventės dieną ir pirmosiomis rugsėjo dienomis užtikrins viešąją tvarką bei pasirūpins gyventojų saugumu.

Policijos pareigūnai atidžiai stebės viešas jaunimo pamėgtas susibūrimo vietas ir užtikrins, kad moksleiviai nevartotų svaigalų ir netrikdytų viešosios rimties.

Tradiciškai, eismo saugumą užtikrins prie pagrindinių perėjų patruliuojantys policijos pareigūnai, kurie patiems mažiausiems padės saugiai pereiti gatvę.

Šventinių renginių metu Tauragės ugdymo įstaigų auklėtinius aplankys policijos pareigūnai – mokyklų kuratoriai bei bendruomenės pareigūnai, kurie pasveikins naujų mokslo metų pradžios proga ir paskatins moksleivius glaudžiai bendradarbiauti su policijos pareigūnais kuriant saugią aplinką mokykloje.

Linkėdami, kad šventinės nuotaikos netemdytų nemalonūs incidentai, policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius atsakingai elgtis kelyje, gerbti visus eismo dalyvius ir pasitelkti daugiau kantrybės.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas sveikina visus ugdymo įstaigų auklėtinius, jų tėvelius ir pedagogus artėjančių mokslo metų proga ir linki puikių rezultatų moksle.