Mokslo metų pradžiai – daugybė šventinių renginių

rugsejo 1Rugsėjo 1 dieną įvyks jau tradicinis Vasaros uždarymo PRAMOGADIENIS organizuojamas šalia Šilutės kultūros ir pramogų centro. Rugsėjo antrą ir trečią dienomis Šilutės mieste įvyks ir daugiau renginių, skirtų Mokslo ir žinių dienai paminėti.

Rugsėjo 1 d. 12.00 val. Vasaros uždarymo pramogadienis „Pasitikime rugsėjį linksmai!“ prie Šilutės kultūros ir pramogų centro. Čia nuo 12.00 valandos veiks laikinų tatuiruočių dirbtuvėlės, bus galima pasidaryti originalų piešinį ant veido, su susirinkusiaisiais bendraus policijos bičiulis šuo Amsis. Taip pat vyks tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai ir užsiėmimai, akcija „Užsisek saugos diržą“.

Nuo 13 val. bus galima stebėti Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklį „Sniego karalienė“.

Nuo 14 val. vyks žaidimai su virtualios realybės akiniais, savo koncertines programas dovanos miesto šokių ir muzikos kolektyvai, aviacinės technikos klubas „Skrydis“ pristatys lėktuvų modelius, visi galės gėrėtis elektromobiliais, pajudėti kvies batutai, o išalkusieji galės čia pat vaišintis šventinės mugės gardėsiais.

Nuo 15 val. prasidės zumbos pamoka su trenere.

O 20 val. suskambės pirmieji diskotekos po atviru dangumi ritmai, kurią ves DJ Zenito, SimiS, Gytis ir Rinas Kuturys.

Rugsėjo 2 d. 18.00 val. šv. Mišios už mokytojus, mokinius ir jų tėvelius Šilutės švento Kryžiaus katalikų bažnyčioje.

 

Rugsėjo 2 dieną nuo 14 iki 19 val. Rusnėje, V. ir A. Svitkinų sodyboje įvyks šeimos diena „Sudie, gražuole vasara“. Vyks įvairios atrakcijos ir koncertai: batutai, vandens slidės, stalo tenisas, lankai, kojūkai, badmintonas, šaškės, stalo futbolas ir kitos. Koncertuos įvairios grupės.

Renginyje koncertuos įvairios grupės ir atlikėjai.

 

 

Rugsėjo 3 dieną tradicinį LAISVALAIKIO PIKNIKĄ organizuoja Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka.

Čia nuo 11.00 iki 15.00 valandos bus galima dalyvauti gigantiškų šaškių, šachmatų ir domino varžybose, viktorinoje „Pojūčių ir užduočių medis“. Mėgėjų pašokinėti taip pat lauks batutas – laivas, bus galima išbandyti ir bepilotes skraidykles (dronus). Praalkusieji čia pat bus vaišinami šiupiniene ir kava bei arbata.

Bibliotekoje bus galima išbandyti virtualią realybę, pramogauti interaktyviai – dalyvauti šokių maratone arba žaisti boulingą. Taip pat čia veiks Valdemaro Tisaičio iliustracijų paroda.

Laukiami visi jaunieji knygos bičiuliai, jų tėveliai, seneliai ir draugai.

Rugsėjo 3 d. 10.00 val. Šventiniai renginiai miesto mokyklose (9.30 val. pirmoji pamoka Pamario pagrindinėje mokykloje; 12.00 val. Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre; rajono mokyklose šventės laiką nustato mokyklos administracija).

10.00 val. Šventinis rytmetys mokytojams senjorams Švietimo pagalbos tarnyboje (Liepų g. 16, Šilutė).

14.00 val. Šventinis renginys Šilutės meno mokykloje (Lietuvininkų g. 38, Šilutė). 11.00 – 15.00 val. Mokslo ir žinių dienos laisvalaikio piknikas Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.

13.00 val. Žaidimas jauniausiems moksleiviams „Pažink dvaro istoriją“ Šilutės Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje.

14.00 val. Orientacinės varžybos esamiems ir buvusiems moksleiviams „Paslaptingoji Šilokarčema“ Šilutės Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje.