„Molupio“ parduotuves perima kiti verslininkai

pparduotuve Vainute_4Viena didžiausių kepyklų Vakarų Lietuvoje – „Molupis ir ko“ atsisako nuosavų parduotuvių tinklo.

Nuo šiol 14 parduotuvių valdys mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, dvi parduotuves – po vieną Žemaičių Naumiestyje ir Vainute – nupirko ir jau atidarė UAB „Šilutės prekyba“, dar keturias perima V.Vilkiaus įmonė, turinti Šilutės rajone kelias parduotuves.

Įmonės „Molupis“ atstovai teigia, kad už gautas investicijas bendrovė ruošiasi atnaujinti produkciją, kurią gamino iki šiol.

Produkcija lentynose išliks

„Per pastaruosius kelerius metus duonos gaminių rinka Lietuvos regionuose traukėsi, nes ir gyventojų taip pat ženkliai mažėjo. Tai sukėlė nerimo ir iki tol čia sėkmingai prekiavusiai „Molupis ir ko“ kepyklai“, – teigiama „Molupio“ išplatintame pareiškime.   „Sandorį visų pirma siejame su didesnių galimybių paieška – teigiamais pokyčiais duonos versle, naujomis ambicijomis. Kadangi siekiame atitikti pirkėjų poreikius, todėl esame pasirengę atsisakyti nuostolingų gaminių ir kurti naują duonos produktų liniją. Nors dalis pirkėjų jau pamėgto asortimento išliks“, – apie tolesnę „Molupis ir ko“ strategiją pasakoja kepyklos vadovas Matas Pozingis. Jis priduria, kad pirkėjai taip pat išvys atnaujintą kepyklos logotipą bei patogias, patrauklesnes produktų pakuotes.

Teigiama, jog dar liepos pirmojoje pusėje vykdyta klientų apklausa parodė, kad pirkėjai pageidauja rinkoje rasti daugiau sveikesnių produktų. Degustacijų dalyviai buvo linkę ragauti mažiau kalorijų turinčius, natūralaus skonio ir tekstūros produktus. Testuodama naujus receptus įmonė ketina atsižvelgti į šių dienų vartotojų poreikius ir pasikeitusius duonos vartojimo įpročius.   Anot kepyklos vadovo, naujoji įmonės strategija nekels problemų darbuotojams: „Prieš užverdami savo parduotuvių duris tarėmės su partneriais, kad jie persamdytų mūsų darbuotojus. Todėl išties džiugu, kad išeitį rasti pavyko: darbuotojams pasiūlėme sudaryti sutartis su naujaisiais parduotuvių savininkais“.

Numatyta, kad įmonei užbaigus sandorį, prekyviečių lentynose pirkėjai ir toliau matys kepyklos produkciją, galės užsisakyti proginių kepinių – duonos, pyragų, tortų.

„Šilutės prekyba“ plėtėsi Žemaičių Naumiestyje ir VainuteNaumiestyje parduotuve_3

UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas sakė, kad bendrovė iš „Molupio“ nupirko ir jau atidarė dvi parduotuves – Žemaičių Naumiestyje, Pergalės aikštėje 1, ir Vainute, A.Baranausko g. 4. Pastarasis prekybos taškas duris atvėrė tik praėjusį penktadienį. Tiesa, šiuose miesteliuose „Šilutės prekyba“ jau turėjo po vieną savo parduotuvę.

Pasak E.Kuzminsko, prieš atidarant parduotuves reikėjo šiek tiek paremontuoti: Žemaičių Naumiestyje esantis pastatas nudažytas iš išorės, Vainute teko tvarkyti kiemą, laiptus, šiek tiek remontuoti ir viduje. Bet dabar remonto rūpesčiai jau praeityje, ir nuo šiol didžiausia rajono prekybos bendrovė „Šilutės prekyba“ jau turi 26 parduotuves.

„Šilutės prekybos“ parduotuvių nėra tik Švėkšnos seniūnijoje. Pasak direktoriaus, plėtra į šį miestelį kol kas nesvarstoma, nes ir taip ten veikia 7 maisto prekėmis prekiaujančios parduotuvės.

Tauragėje, kur ir įsikūrusi „Molupis ir ko“ kepykla, ir toliau veiks prieš metus atsinaujinusi firminė kepyklos parduotuvė (Vytauto g. 77) ir šalia kepyklos veikianti parduotuvė (Paberžių g. 8).