Moterims jų telefono dizainas rūpi mažiau, nei mylimojo telefono turinys

F0CE20147D4E2B199EDD45A8ED7647Technologijas, kaip ir visa kita, moterys renkasi pagal grožį?

Pasirodo – ne visai tiesa. Lietuvoje atlikta „La Fleur“ apklausa parodė, kad racionaliosioms lietuvėms telefono techniniai parametrai svarbiau nei dizainas. Juos, kaip svarbiausią faktorių renkantis telefoną, nurodė 45 proc. apklaustųjų.

Kitas svarbus faktorius – telefono kaina. Ją nurodė 24 proc. respondenčių.

Kaip ir renkantis drabužius, dailiosios lyties atstovės dėmesį kreipia į telefono gamintojo prekės ženklą. Dizainą, kaip svarbų faktorių nurodė tik 13 proc. apklaustųjų. Užtat net 40 proc. lietuvių moterų kartais paieško paslapčių savo mylimųjų telefone.

Vykdant „Samsung La Fleur“ tyrimą buvo apklausta pusė tūkstančio respondenčių nuo 18 iki 40 metų amžiaus. Tyrimai rodo, kad moterys telefonu kalba ilgiau nei vyrai, tad nenuostabu, kad egzistuoja tam tikras emocinis ryšys, siejantis moterį su jos įrenginiu.

Nors moterys mobiliuosius telefonus daugiausia naudoja įprastoms funkcijoms – skambinimui (21 proc.) ir žinučių rašymui (16 proc.) – vis daugiau savo mobiliuoju įrenginiu naršo internete (15,9 proc.), atnaujina informaciją socialiniuose tinkluose, kelia nuotraukas, naršo draugų profiliuose (8 proc.).

Ar tik neteks lietuviams keisti požiūrį į moteris ir vietoj epiteto „plepi“, taikyti „rašli“. O išmaniųjų telefonų vartotojai – „talpi“, „žinli“ ir „feisbukli“?

O štai žaidimai tarp moterų vis dar nėra labai populiarūs – tik 4 proc. nurodė, kad juos žaidžia savo mobiliajame telefone.

Apklausos rezultatai atskleidė ir vieną gūdžią paslaptį – net 40 proc. lietuvių moterų kartais patikrina savo mylimųjų telefoną. Deja, kadangi apklausiamos buvo tik moterys, neaišku, kiek vyrų paslapčia „užsuktų“ į savo širdies draugių telefonus.