Moters dienos proga lietuviai mylimas moteris lepina saldumynais ir gėlėmis

Dovanos. / whatafy.com nuotr.Švęsdami Tarptautinę moters dieną lietuviai labiausia linkę mylimas moteris džiuginti saldumynais ir gėlėmis.

Jau kelerius metus iš eilės kovo 8-ją tarp perkamiausių dovanų pirmauja konditerijos gaminiai bei šokoladas, o populiariausios moterims dovanojamos gėlės – pavasariškosios tulpės.

Prekybos tinklo Lietuvoje IKI duomenimis, tinklui priklausančiose parduotuvėse kovo 8-ją ženkliai padidėja konditerijos gaminių, saldainių ir kitų saldumynų pardavimai. Pažvelgus į 2011 m. rezultatus, Moters dieną, lyginant su kitomis kovo mėnesio dienomis, lietuviai nupirko vidutiniškai 2,5 karto daugiau pyragų ir tortų.

Pasak IKI prekybos tinklo komercijos ir marketingo direktoriaus Arvydo Rimo, praėjusių metų kovo 8 d. pyragaičių pardavimai išaugo 1,5 karto, o pyragų ir tortų pardavimai atitinkamai augo 2,5 ir 4 kartus.

„Tarp perkamiausių saldumynų taip pat nepralenkiami buvo ir šokoladiniai saldainiai, ypač triufeliai, zefyrai bei džiovinti vaisiai“, – sakė A. Rimas.

Sveikindami mylimas moteris Tarptautinės moters dienos proga vyrai dažniausiai dovanoja gėles, tarp kurių pirmauja tulpės. Kovo 8-ją taip pat jaučiamas ir šampano, putojančio vyno bei likerio pardavimų augimas. Šią dieną pirkėjai mieliau renkasi moterų mėgstamus, lengvesnius, gėrimus, taip pat ir kavą bei ledus.

Pasak A.Rimo, pernai moters dienos proga buvo nupirkta 14 proc. daugiau ledų nei įprastą dieną, pastebėta, kad tą dieną pirkėjai mieliau rinkosi įmantresnių skonių, dailiau supakuotus ledus.

Saldainiai internetu