Moterų ekspertas bėga nuo tėvystės

lapynu kaimas viktorasTelevizijos laidos „24 valandos” žurnalistės jau antrą kartą suko į Šilutę aplankyti Viktoro K.

Laidos siužetas – aplink tą patį Viktorą, kuris buvo tapęs ir mūsų straipsnio herojumi („Moterų ekspertui širdį nuolat daužo neištikimos draugės„).

2011 m. spalio 18 dieną transliuotoje laidoje „24 valandos” Viktoras pats prašė pagalbos – tikėjosi surasti pirmąją žmoną ir pamatyti savo vaiką. Jų surasti žurnalistams nepavyko.

Šių metų kovo 7 dieną rodytoje laidoje situacija apsivertė aukštyn kojomis – Viktorą prašė surasti viena iš jo buvusių sugyventinių, auginanti greitai metų sulauksiantį jo sūnų. Moteris nori, kad Viktoras pripažintų vaiko tėvystę.

Paradoksalu, bet taip vaikų trokštantis Viktoras šį kartą vaiko pripažinti nenori.

Kaimo žmonės ar tie, kuriems teko susidurti su Viktoru, praėjusių metų spalį paprašyti pasakyti savo nuomonę apie jį, rėkė: „Jis apvaisins visą Lietuvą! Prie jo tvoros reikėtų prilipinti užrašą kaip piktas šuo – „Mergaitės, saugokitės!!!” ir prašė užrašyti tris šauktukus.

Viktoras dukart vedė ir išsiskyrė su abiem žmonomis, pats augina neįgalią dukrą. Antrasis jo vaikas auga su mama.

„Be problemų galėčiau dar 8 vaikus užauginti!” – ryžtingai jis pernai sakė „Šilutės naujienos”.

Tačiau šių metų kovą laidos „24 valandoms” žurnalistei Šilutėje susitikus su šiuo heroju, jis buvusios sugyventinės sūnaus nepripažįsta ir vaiko motinai prieš kameras rėžė: „Gausi iš kojos į galvą už šmeižtą”.

Nors įsitikinęs, kad vaikas – ne jo, tačiau DNR tyrimo daryti Viktoras nesutinka.

Buvusi sugyventinė su giminaite skaičiavo, kad Viktoras anaiptol yra ne 2 vaikų tėvas, o mažiausiai 6.

O ir sugyventinės pas jį namuose keičiasi maždaug kas pusmetis.

Kai pas Viktorą pernai rugsėjį važiavo „Šilutės naujienos”, šis noriai pozavo nuotraukoms su tuometine savo sugyventine Olga.

Prieš keletą savaičių laidos „24 valandos” operatoriui duris atidarė nauja jo draugė. Beje, mėlynė po jos akimi nepraslydo pro operatoriaus žvilgsnį.

Tėvystę bandanti prisiteisti Viktoro sugyventinė irgi pasakojo, kad kai būdama 5-tą mėnesį nėščia nuo jo pabėgo ir po kurio laiko užsuko į Viktoro namus pasiimti savo daiktų, pas jį namie sukiojosi jau kita mergina. Beje, jau su nemažu pilvuku…

Šį „tėvelį” puikiai pažįsta ir Šilutės ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyriaus medikai, kurie nepabūgo išjuokti jį prieš kameras.

Laidą „24 valandos” apie visoje Lietuvoje „sėklas sėjančio” Viktoro paieškas ir bandymą įkalbėti jį padaryti DNR tyrimą dėl metukų greitai sulauksiančio sūnelio tėvystės, žiūrėkite: