Moterų ekspertui širdį nuolat daužo neištikimos draugės

lapynu kaimas viktorasSustojau pasitikslinti, kur gyvena Viktoras K. iš vieno Saugų seniūnijos kaimo. „Ar ant šieno su juo gulsi?!“ – pasipiktino ir kartu sarkastiškai išsišiepė užkalbinta kaimo moteris.

„Eina čia ir eina „šniūrais“ tos moteriškės, nesuprantu, kaip jis jas sugundo…“ – atsidūsta šalimais stovintis vyras, bet parodo, kur gyvena mano būsimas pašnekovas.

Kai įsuku į Viktoro kiemą, prasilenkiu su policija.

Internete Viktoras – „Karštas666“ arba „Viktoras26“, laikraščio skelbime – 26-erių vaikinas, auginantis vaiką, ieškantis moters be žalingų įpročių rimtai draugauti.

Kaimo žmonės šneka kitaip: „Jis apvaisins visą Lietuvą! Prie jo tvoros reikėtų prilipinti užrašą kaip piktas šuo – „Mergaitės, saugokitės!!!“ Ir prašė užrašyti tris šauktukus.

Straipsnio herojų įsimylėjo inspektorė?

Viktoras neslepia, jog su policija ne kartą turėjo problemų – tik vis iš geros širdies ir naivumo. Tai pas jį atvyksta koks nusikaltėlis, kurį jis priglaudžia, po to nukenčia, tai buvusios merginos po teismus tampo…

Jis pasakoja epizodą: neseniai į kiemą įlėkė gauja buvusios 18-metės merginos samdytų „banditų“, kurie norėjo jį „subaladoti“. „Neįveikė. Aš juos išvaikiau savadarbiu kardu. Niekada nepasiduodu!“ – rėžia jis. Palyginu su kovotoju Dankanu Maklaudu, o Viktoras linkteli galva: „Būtent taip ir yra“.

Dabar, pasak jo, problemų sukėlė giminaitis, kuris padarė avariją, o policijai pranešė, esą Viktoras jį sumušė. Tam, kad policijos inspektorė ne kartą suka į jo kiemą, jaunas vyras turi paaiškinimą: „Vyro neturi, vieniša, įsimylėjo mane, užtat ir kabinėjasi“.
Būtent apie Viktoro meiles, atkaklias jos paieškas, aistrų verpetus, neištikimybę ir bus šis straipsnis.

Dukart vedęs ir išsiskyręs, augina penkiametę mergaitę. Antrasis jo vaikas auga su mama. „Be problemų galėčiau dar 8 vaikus užauginti!“ – ryžtingai sako.
viktoras porele su vaiku
Nors kava pavaišino naujoji Viktoro moteris – vos prieš keturias dienas iš vieno Vilniaus rajono kaimo gyventi pas jį su savo giminaičiu atvykusi Olga, Viktoras apgailestauja – su meilėmis jam nesiseka. Pagrindinė problema – jis per geras, o moterys neištikimos.

„Siaubinga, ne vieną jų esu užtikęs savo lovoje su kitu!“ – neslepia. Tuomet ir kyla didžiausi skandalai, verti meksikietiškų serialų scenaristų dėmesio, jis merginas išvaro, o neištikimosios dar akis drasko.

„Kai užtinku, būna riesta. Ta paskutinė išėjo su garsais, ją išmečiau lauk. O atėjo pas mane ligota, aš ją išgydžiau, daviau rūbų, ji man šitaip atsidėkojo…“ – apmaudžiai pasakoja Viktoras.

Merginos gražios ir be „špakliaus“

„Va, Olga pas mane atvažiavo pirmą kartą. Nu neatsivežė tiek rūbų. Jai net nereikėjo – jau buvo rūbai išplauti, sulankstyti, sudėti į spintą. Aš visas merginas rūbais aprūpinu“, – dėsto Viktoras. Jei drabužiai merginoms pasirodo ne jų stiliaus, nesibodi Viktoras kartu nuvykti į parduotuvę. Tik, deja, liūdnai konstatuoja – apiperki, o paskui palieka.

Viktoras ieško rimtos moters, kuri negertų, nerūkytų, būtų tvarkinga, save apsipraustų ir mokėtų gaminti valgyti.

„Visos merginos yra nuostabios, nepasakysi, kuri mergina yra baisi. Nebūtina „špakliaus“ prisidėti, bet jei prisižiūri save – jau nuostabi“, – postringauja Viktoras, paklaustas apie grožio etaloną.

„Nežinau, kas yra tikra meilė“, – atsidūsta straipsnio herojus. Jis skaičiuoja, jog yra turėjęs gal kokias 7 moteris. Viktoro teigimu, su visomis santykiai nesusiklostė dėl moterų kaltės, dažniausiai – paleistuvystės. Vieną 18-metę sako buvęs tikrai aklai įsimylėjęs: nešė jai pusryčius ir kavą į lovą, romantiškai maudėsi vonioje žvakių šviesoje ir praktiškai nešiojo ant rankų. Deja, ir šie santykiai ilgai netruko.

Moterys nori „tūsų“ ir alkoholio – iš karčios patirties pastebi Viktoras. Per gimtadienius šampano išgerti draugei jis jokiu būdu nedraudžia, tik pats negeria. Pasak jo, daug kam tai nepatinka.

„Mačiau, kaip tėvas daužydavo visus, keldavo ranką prieš mamą, mus – vaikus. Tekdavo žiemos metu ir palapinėje miške gyventi, ne kartą iš namų bėgti…“ – atvirai apie vaikystę pasakoja Viktoras.

Pasak jo, skaudi patirtis suformavo požiūrį – nebūti tokiam kaip tėvas.

„Esu labai panašus į tėvą, todėl visi kaime mane smerkia. Sako – koks tėvas, toks ir sūnus. O aš noriu parodyti visiems žmonėms, kad toks nesu“, – patikina.

Dovanų nori knygos apie ginekologiją

Kai bendravome, Viktoras kaip tik svarstė apie artėjantį savo gimtadienį. Jo proga jis norėtų gauti dovanų knygą apie mediciną. „Turėjau labai gerą, bet viena iš buvusių draugių pavogė“, – pasakoja vyras. Toji knyga, mano nuostabai, apie ginekologiją. Kam ji Viktorui?

Kaimo gundytojas aiškina, kad išstudijavęs knygą dabar vos pažvelgęs į moterį gali išvardyti problemas, kurios damą kamuoja, pataria, kaip gydytis, turi informacijos ir apie venerines ligas, nėštumą.
lapynu kaimas roze olgai
Pasisukus kalbai apie lovos reikalus, teiraujuosi, tai kada gi draugę Viktoras pakviečia susipažinti intymiau. Vyras aiškina, jog vienos nakties nuotykiai jo visiškai nedomina. Pirmiausia pora išgeria kavos, jis padovanoja gėlių, o į lovą lipti – tik po savaitės.

Savo ketinimų rimtumą moterys įrodo atvykusios pas jį gyventi: „Taip ir pasakiau Olgai: rimtai apie mane galvoji – atvažiuok, gyventi yra kur. Jei nepatiks – grįši, už kelionę sumokėsiu“.

Viktoras save vadina ne tik moterų ekspertu, bet ir savotišku programišiumi. Anot jo, neištikimybės faktą dažnai atskleisti padeda speciali programa, kurią jis įsidiegė kompiuteryje.

„Aš galiu būti išvažiavęs į bet kurį Lietuvos miestą, merginą palikęs namie, bet žinau, ką ji čia veikia. Kai įsimyli žmogų, tu jauti viską, ką jis daro, nereikia jokių kamerų“, – kitą, kiek žemiškesnį būdą, atskleidžia Viktoras.

Atėjo eilė pakalbėti apie dabartinę Viktoro draugę Olgą. Su ja jis susipažino interneto pažinčių svetainėje. Anketų skirtingose svetainėse, pasivadinęs „Viktoras26“ ar „Karštas666“ jis turi bent aštuonias. Olga patiko, parašė jai, paskambino, pakvietė kartu gyventi.

„Su žmogum pagyveni, pamatai, kad tvarkingesnė, „biškutį“ daugiau šilumos rodo, ir atsileidžia širdis“, – apie naująją draugę pasakoja Viktoras.

„Patiko žmogus, kodėl gi nesurizikuot? Gi galima“, – sako 24-erių Olga, paklausta, kuo ją sužavėjo iš kito šalies krašto parašęs vyras. Pasak merginos, nebaisu buvo pas nepažįstamąjį atvažiuoti. Olga iš vyro tikisi, kad jis bus ištikimas.

Indra PRANAITIENĖ, Šilutės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja:

– Ši šeima mūsų skyriui žinoma, joje nuolat lankosi socialiniai darbuotojai, stebi situaciją. Dukra Viktorui K. priklauso teismo sprendimu, motinai motinystės teisės neatimtos. Tėvas mergaite rūpinasi, prižiūri pagal savo suvokimą. Tėvas yra parašęs prašymą, todėl šiuo metu laukia eilėje, kol atsiras vietos specialiajame darželyje.

Prisistatyti nenorėjusi moteris, gyvenanti Saugų seniūnijoje:

– Prašau nerašyti mano vardo ir pavardės, nes Viktoras – neprognozuojamas. Nežinia kas jam gali užeiti, ką gali padaryti. Pats yra gavęs į kailį už savo darbelius. Mano žiniomis, jis turi bent 4 vaikus. Moterys, kurias suvilioja, dažnai būna lėtos, gyvenimo nuskriaustos, kartais iš asocialių šeimų. Tas merginas iš namų Viktoras išvaro sugalvojęs įvairiausių priežasčių. Vėliau nori vaikus prisiteisti, kad gautų socialines išmokas. Vieną besilaukiančią savo merginą pernai žiemą basą išmetė iš namų, be drabužių. Merginos, su juo būkite atsargios!

Buvusi Viktoro draugė:

– Mane su Viktoru supažindino draugė. Iš pradžių patiko, buvo mielas. Bendravome apie pusmetį. Jis melavo man viską, juo negalima tikėti. Būsimoms jo merginoms galiu pasakyti – atsipeikėkit! Niekad man nėra nei gėlių dovanojęs, nei kavos nešęs.

Čia aš jam valgyti į lovą nešdavau, jo dukrą prižiūrėjau, kol jis lovoje gulėdavo ir žinutes kitoms rašinėdavo. Buvau kaip tarnaitė, „sukūdau“ iš to streso, tik dabar pasitaisiau. Jis net tingėdavo dirbti, kai aš nėščia buvau. Yra mane mušęs, todėl nusprendžiau jį palikti. Net po to daug problemų turėjau, jis terorizavo visą mano giminę.

Silutes naujienu LOGO